Provjeren vulkanizer HITNO!

Provjeren vulkanizer HITNO!

Raja fele ce mi bit gotove prekosutra , covjek koji mi je prije postavljao uzimao mi je uvijek oko 40tak km za postavljanje guma i balansiranje , sad je nesto postao bezobrazan i lupio cijenu od 80km , trazim drugog vulkanizera znaci da pripazi felgu jer su frisko ofarbane do te neke cijene 40-50km
 
Član
ma to je po meni lupanje cijena.....pa 5km je balansiranje,5km je stavljanje,to je po gumi 10km....nije mi jasno gdje ti je taj našao 80km:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Eto ne znam ebem ga usta ona seljacka stavlja mi gume vec 2 godine i odjednom nesto pametuje kao 10km postavka 10km balansiranje jer su nove i 18ske
 
Član
To ti je ona politika, on je moja redovna musterija dolazit ce meni koliko god ja budem trazio... odma ga pljuni u usta
 
Član
Ja seljacnije, bosnjo pravi... nikad to necu shvatit... Idi gore kod Ade, autopranica i vulkanizer prije ulazka u tunel prema ciglanama
 
Član
a ima ovde na forumu onaj clan sa nikom nesto pa spura, mislim da on radi to oko guma i felgi, mislim da je on radio i ono prosirivanje celicara itd
 
da aldin spura ferahatovic trazim i njegov broj ako neko zna , brate isao je moj lakirer znaci momak mu je isto ostavio more tockova obojica smo se nadali da ce nas pripaziti a on tako
 
Takvi ljudi nemogu pozitivno poslovati kad imaju takvu politiku prema svojim musterijama.. kao sto kazes, umjesto da te "pripazi" on te jos vise zavaljuje.. gdje to jos ima 10 km balansiranje :icon_eek: pa u nas u Konjicu je 3 KM balansiranje i 3 KM postavljanje guma... znaci po gumi 6 KM.. sto je smijesna cifra u odnosu na tu sto si ti rekao... to mi nikako nije jasno :icon_confused: sretno ;)
 
Član
cuj 20km po tocku,, pa to je pravi bezobrazluk,,
ja ti mogu preporuciti vuka, on ti se nalazi kad se spustas
za lukavicu sa vraca, odma kod foto vasica ispod njega,, i
cijene su sasvim korektne skidanje ,vracanje guma i balans po felgi 7,8 km
zavisno od velicine,, tebi bi mozda maksimum8,9 km uzeo a radi momak
prva liga ;) 4x8 32km za sve,,
 
Član
jesi bio kod kasarne ramiz salcin na otoci jes da ces se nacekat da ti promjeni al je nako solidan i 30km ti je zamjena i balansiranje il da probas na dobrinji preko puta nove gimnazije stariji lik radi samo je ters pa moras pripazit
i momci na aerodromskom kod rs electronic tu se najavljujes za sve
 
nisam nigdje probavao jer mi je ovaj radio , napominjem felge su frisko ofarbane necu da nosim svakome da ih oguli pa da mu srusim radnju :lol: imali neko broj ferhatovica ?
 
Top