Promjena zmigavaca na golfu mk2?

Promjena zmigavaca na golfu mk2?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo danas sam zavrsio montiranje xenon kita pa sam odmah htio staviti i kristalne zmigavce ;)
Ali neznam kako?Znam da treba izvaditi ove kopce ali ce onda puknuti :icon_mad:
viewer.php
[/URL][/img] evo kakve su kopce sa zada iste su i na ovim kao i na orginalom kucistu
viewer.php
[/URL][/img]

Haj dobro to bih ja slomio da mi pase sijalica tj da ima ovaj kristalni zmigavac kuciste za sijalicu ali posto nema nisam htio lomiti one zakacke zmigavaca da bih ga izvadio ;)..Eto ako je neko mijenjao na svom golfu nek pomogne ;).Najvise me brine kako cu staviti sijalicu u kuciste kristalnog zmigavca:icon_question:
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
 
BHT Ovisnik
ja sam mjenjao kada sam branik skidao,tada sam lako te kopcice skinuo,a sijalicu vadis sa tim maalim kucistem u sredini,tim kao sjenilom,ide na slovo U oko sijalice,samo okrenes sijalicu i vani je
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ja sam mjenjao kada sam branik skidao,tada sam lako te kopcice skinuo,a sijalicu vadis sa tim maalim kucistem u sredini,tim kao sjenilom,ide na slovo U oko sijalice,samo okrenes sijalicu i vani je

PA dobro to zanm druze samo kako staviti tu sijalicu u ovo drugo kuciste jer ono nema nikakve nosace ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
nisi dobio grlo za sijalicu uz nove zmigavce???

Nisam :icon_mad: to i jest problem :icon_confused:
Neznam da ovo staro nekako savijem i uabcim sijalicu na rupu a da ovo metalno kuciste ostane okolo ;) ali onda mozda necu moci ubaciti u to sve kuciste :icon_confused:
 
Početnik
na kristalnim se ne moze skinuti staklo....znaci, grlo za sijalicu ti je ko i na zmigavcima za duboku karambolku, zajedno sa kablom...i uvrne se nazad u zmigavac....
 
Član
Meni dusmani ukrali zmigavce na golfu i ja isto kupim nove u kojima nije bilo lezista,i trazio za golfa i nisam mogao naci po otpadima nista da odgovara i onda uzmem od starijeg forda i prepravim,samo treba dodati jos jedan narez i odlicno pase...........
 
Član
Luka01 je napisao(la):
Meni dusmani ukrali zmigavce na golfu i ja isto kupim nove u kojima nije bilo lezista,i trazio za golfa i nisam mogao naci po otpadima nista da odgovara i onda uzmem od starijeg forda i prepravim,samo treba dodati jos jedan narez i odlicno pase...........

otic cu sutra na otpad i viditi pase li m iista za ovo leziste ;)
 
Član
Ma znat ce oni na otpadu sigurno sta ti treba,ako ne bude od golfa nista onda mogu lezista od farova ili stopki drugih tipova starijih auta tipa forda i dr......pa javi sta si nasao na kraju......
 
Član
Luka01 je napisao(la):
Ma znat ce oni na otpadu sigurno sta ti treba,ako ne bude od golfa nista onda mogu lezista od farova ili stopki drugih tipova starijih auta tipa forda i dr......pa javi sta si nasao na kraju......

Hocu i ako montiram slijede slike ;)
A sa kojeg si forda ti uzeo :icon_question:
 
Član
Ne mogu da se sjetim druze,davno sam ja to mijenjao,trebali bi oni na otpadima da znaju.........
 
Član
Oggy je napisao(la):
na kristalnim se ne moze skinuti staklo....znaci, grlo za sijalicu ti je ko i na zmigavcima za duboku karambolku, zajedno sa kablom...i uvrne se nazad u zmigavac....

Evo druze stavio sam zmigavce.Isti mi je problem bio kao u tebe nisu mogle zakcke uci u one rupe na limu pa sam ih malo nozem prilagodio rupi ;)Moro sam grlo naci na otpadu i jos dosta zajebancija i upasavanja :cool:
Dosta sam vremena izgubio iako je jednostavan posao ali evo rezultata :D

viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]

;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top