program za skidanje drivera graficke,zvucne i sl...

program za skidanje drivera graficke,zvucne i sl...

Član
pozz drustvo...
hitno potrebna pomoc!
pokupio sam neki dobar virus,koji mi je strava dobro uhebo lap,uštopao ga,redovno restartuje se/crash,stalno izbacuje upozorenje da je "zarazen" i jos milion problema...ugl ne mogu nista sa njim...
hocu da formatiram,i instaliram xp na laptop,al' je problem u tome sto nemam cdove od laptopa,tj drivere od graficke,zvucne i to...a ne mogu da vidim koja mi je graf... jer mi sve štopa -.-'
prijatelj mi rece da postoji neki program,koji automatski prepozna graficku i zvucnu,te sam skine sa neta potrebne drajvere...
htio sam zamoliti vas,strucnjake za compove,ako mozete da mi postavite link za download,jer stvarno ja ne mogu traziti...

p.s. vec mi je 2x restartao dok sam ovo pisao,pa sam morao ponovo kucati...
unaprijed HVALA!
 
najbitnije ti je da skines drajver za mreznu kartu (LAN ili WLAN zavisi sta koristis) kako bi mogao izaci na net nakon instalacije sistema, a za ostalo ti je lako,,,,

drajver za mrezu ces naci na stranici proizvidjaca laptopa po modelu ;)


sto se tice tih programa, pokusavao sam sa svakakvim ali iskreno bez puno efekta, ima jedan paket drajvera koji ima dosta drajvera ali ne vjerujem da ti se da skidati 2,5GB sada ;)
 
NE NSTALIRAJ NISTA PONOVO!!!!

Otidi na Start - pod search upisi system restore - odaberi neku tocku stariju od mjesec dana i nek restora na nju - proces traje oko 15 min i ostavi ti sve na hardu samo makne nedavno instalirane programe
 
Član
maleni0606 je napisao(la):
NE NSTALIRAJ NISTA PONOVO!!!!

Otidi na Start - pod search upisi system restore - odaberi neku tocku stariju od mjesec dana i nek restora na nju - proces traje oko 15 min i ostavi ti sve na hardu samo makne nedavno instalirane programe

drug nisam ja nista instalirao,pa da mi zarazilo...vec samo sa stranice,nemam pojma ni sam kako...otvori mi pop up prozorcica i samo upozorenje na virus i gotovo...
 
SysRestore ce mu pomoci sa ostecenim sistemom u ovolikoj mjeri i virusima po ko zna kojim sve lokacijama :icon_question::icon_question::icon_question:

valjalo bi to, kad bi moglo :D
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
SysRestore ce mu pomoci sa ostecenim sistemom u ovolikoj mjeri i virusima po ko zna kojim sve lokacijama :icon_question::icon_question::icon_question:

valjalo bi to, kad bi moglo :D

zarazilo je maltene sve,stagod da otvorim od programa msn,mozillu, i sl...
izbaci mi da je zarazeno
 
Član
a skini drivere sa stranice proizvodjaca, imaju svi... spremis ih na drugu particiju ili stick, puknes format c... al savjet, nemoj na net se kacit dok ne instaliras sve, ukjlucujuci i zastitu(av i to)... tek onda skopcaj kabal od neta i odmah nek radi update av-a... to je ono po ps-u, i najsigurnije ;)
 
Član
Last xp je najveće sranje od os, pokušaj naći win xp dark edition, sličan visti po izgledu, a radi dobro kao i pravi xp, a na sebi ima sve drivere, il pukni win 7, on će ti očitati skoro sve drivere, pa kada ih poskidaš na usb il na šta već onda ponovo digneš xp
 
Član
Zenedom, nismo svi te struke, tako da takve komentare zadržiš za sebe, stvarno nije potrebno, ovo su mu solucije koje mogu uspjeti, tako da ne vidim razlog za ismijavanje
;)
 
Skini od mrezne driver, onda kad formatiras, taj driver genius skines (http://www.kat.ph/driver-genius-pro-10-0-0-712-crack-hb-t5053107.html), procitas uputstvo kako instalisati, i kad instalises ostalo je lagano ;)
 
Član
Sto ljudi lupaju. Driver Genius je software koji radi backup vec postojecih drivera i dovoljno je skinuti samo trial verziju od 15 dana. Znaci ako jos uvijek nisi formatirao win, jednostavno skines i instaliras Driver Genius na comp. U comp ubodes USB stick i na njemu napravis novi folder (npr. backup_drivera). Zatim pokrenes Driver Genius i u njemu izaberes sve drivere koje ti izlista a koji su vec instalirani/postoje na racunaru. Zatim izaberes da se snime na USB stick i kliknes BACKUP dugme i kroz 3-4 min imas sve drajvere od svog racunara na USB sticku. Tada formatiras racunar i ponovo instaliras win i rucno ubacis drivere koje si snimio na USB. Svi driveri ce ti raditi i neces morati po netu lutati za istima jer su to driveri koji su ti i ranije radili, samo eventualno nece raditi driveri koji zahtjevaju popratni softvrare kao neke starije zvucne kartice, bluetooth uredjaji, neki printeri i sl. ali to uvijek mozes skinuti sa neta.

Nadam se da sam bio od kolike tolike pomoci.

pozzzzz...
 
Top