Prodaja Lade u Rusiji porasla za skoro 50 odsto

Prodaja Lade u Rusiji porasla za skoro 50 odsto

Član
lada%20niva%20m%201.jpg


Ruski automobilski gigant, fabrika “Avtovaz”, saopštila je da je lane povećala, uz podršku države, prodaju automobila marke “lada” na domaćem tržištu za 48 odsto, na 517.147 vozila.

“Lada” je 2010. godine bila jedan od najbrže rastućih automobilskih brendova u Rusiji, kako zbog niske prodaje u 2009. tako i zahvaljujući državnom podsticaju tražnje, u okviru programa “staro za novo”.
 
Član
Sto ne bi uzeli kad je jeftino a izdrzljivo pogotovu pogodno za njihove uslove uz to novo :D A ruzne su vala al et :icon_rolleyes::D

Sve mos chunirat al ko ce ladu :icon_rolleyes::lol: mada sam gledo na slikama ima i njih zanimljivih preradjenih :D
 
Član
adi187 je napisao(la):
Sto ne bi uzeli kad je jeftino a izdrzljivo pogotovu pogodno za njihove uslove uz to novo :D A ruzne su vala al et :icon_rolleyes::D

Sve mos chunirat al ko ce ladu :icon_rolleyes::lol: mada sam gledo na slikama ima i njih zanimljivih preradjenih :D

po gotovo u onoj temi anti-tuning :D

ide lada uz masnu banderu :cool:
 
sta vam je ljudi pa sad je cudo nevidjeno kakav korak naprijed

pogledajte novih retrovizora :D jos ako se podesavaju elektronski to ce bit jos uticajnji faktor prodaje :icon_biggrin:

ne moze lada na drugi sprat kod mene sta je hvalite :D
 
Član
Mozete vi komentirat sto god hocete, al lada je pravi offroad autic, sto manje elektronike to bolje ;)
 

MTR

Član
ErRoR je napisao(la):
Mozete vi komentirat sto god hocete, al lada je pravi offroad autic, sto manje elektronike to bolje ;)

jos samo da rijese trapove,upravljanje,regulaciju gasa , ventilaciju , sjedista , pustanje ulja sa glave,krst kardana,nosac stuba volana i et malo hrdje okolo i to je to , tad ce bit pravo auto
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top