problem-šifra

problem-šifra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
imam problem,prvo maloprije nije htjelo da se logujem na face jer nije ispravna šifra i onda si ponovo posaljem na msn(email) i restartam te radi,onda dobijem nakon satak il vise mail sa pika na msnu i da se logujem da procitam nemogu se logovat jer kao sifra ne tocna,i dok sam jos online spremim kontakte i izađem s msna i probam ponovo uci kad vraga,ne valja sifra s tim da mi nije ista sifra na face-u i msn-u,ono da restartam sifru nema fajde jer sam davno jos lupo ono tajno pitanje,imal spasa i kud bas mene:icon_twisted:


123321om.jpg
 
Član
cole ako nema druge ako si pokusavao , imas na hotmail otidji i klikni na forgot your password ,imas tamo opcije da si izgubio ,i tako,ja sma 2 puta iz mrtvih msn vratio,a sve jer mi je bio na kompu keylogger i hackovo mi neko pass...ja ga promjenio na istom kompu i opet naravno odradili, jer su skontali da sam vratio preko secret question, ja odem kod jarana kuci da promjenim kad tamo promjenili mi secret question, i sjetim se da imam alterante e mail na yahoo...i prijavim da mi je ukraden pass i u roku 24 sata posalju ti kod na drugi mail ako imas...mislim da moze i na drugi nacin,al pogledaj...
 
BHT Ovisnik
a jbg,kao sto rekoh secret question neznam,a alterante email nemam,ovo mi je prvi put da imam problema s ovim,na fejsu sam i prije imao al posaljem im mail i vrate mi kasnije,a sto se tice sifre nema sanse da mi je netko znao provaliti osim kojekakvim programom ako ima

@sub3r
garant:icon_twisted:
 
Član
skeniraj komp da vidis,da slucajno nemas neke keyloggere na kompu sa ProBot Activity Monitor ili nekim slicnim programom...ako to imas,onda ti je bilo veoma lako otkriti sifru ;)
 
Član
ako hoces mogu ti ja otkriti sve sifre koje imas na compu samo moras recimo kliknuti na sliku koju ti posaljem :lol: ali moras imati ugasen antivir

ozbiljan sam i ne planiram zloupotrebu

ili postoji jos jedna mogucnost, a to je da ti sendam ovaj program, usb stealer, ali moras izgasit antivir prije nego ga otpakujes, onda ga samo pokrenes i trebalo bi da ti u jedan folder snimi sve sifre, ja bih ti preporucio da budes offline za svaki slucaj dok budes provjeravao ako ces preko ovog programa :cool:
 
BHT Ovisnik
sad mi opet ni face nece u pm,ocu restartat sifru al moram poslat na msn:icon_mad:
 
BHT Ovisnik
samo da kazem da sam tren prije nego sam skontao da sifra provaljena dobio sam mail sa PIK.ba i onda sam probao uci u messenger i skontao da je sifra provaljena,a na PIK-u nikakvih obavjesti:icon_mad:
 
BHT Ovisnik
jel moze bit da to s PIK-om ima veze,dobijem mail od pika,a nikakvih obavjesti i od tada ne mogu
 
BHT Ovisnik
firewall koristim,slao sam mail hotmailu pa mi je nesto pisao ovo ono i trazio odgovor na tajno pitanje,al to nisam pamtio al sam mu dao sve ostale podatke pa cu vidit,sao mi krivo sto mi tamo dolaze svi mailovi,a na face-u racun isto tako sad nemogu uci jer ona sifra kad zaboravim lozinku mi se salje ovamo na ovaj msn sto je probijen:icon_mad:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
firewall koristim,slao sam mail hotmailu pa mi je nesto pisao ovo ono i trazio odgovor na tajno pitanje,al to nisam pamtio al sam mu dao sve ostale podatke pa cu vidit,sao mi krivo sto mi tamo dolaze svi mailovi,a na face-u racun isto tako sad nemogu uci jer ona sifra kad zaboravim lozinku mi se salje ovamo na ovaj msn sto je probijen:icon_mad:

Šalji hotmailu opet mail. daj im podatke koje si imao na mailu, mailove od koga si imao... forume koje koristiš gdje je taj mail... i td... one redovne mailove od koga dobijaš tu i td... reci da si zaboravio sigurnosno pitanje jer si ga davno postavio i ne sjećaš se... ili ako znaš staro pitanje i stari odgovor to im pošalji, reci da su ti promijenuli ti što su ukrali mail i td...
 
BHT Ovisnik
sta sam im prvo poslao,dao sam im odmah sifru

Poruka: hello, yesterday my password was stolen,my msn:

marko.knjezevic@hotmail.com

and my password:

*************

can you help my


i onda je odgovorio



Hello,



Thank you for contacting Microsoft Online Customer Service



I am sorry to know that your MSN password was stolen yesterday. Please do not worry.



I would like to inform you that support for Windows Live Hotmail is available only through Windows Live Hotmail Solution Center (WLHSC). The WLHSC provides access to community support resources and Support Professionals who help users find answers to their issue fast.



I have searched this resource and found a link to help you resolve your issue. Please review the following article titled ?I forgot my password?:

http://windowslivehelp.com/solutions/accounts/archive/2008/10/25/i-forgot-my-password.aspx



If the above resource does not help, please complete the form at the following link and a Support Professional will contact you within 24 hours:

https://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlidvalidation



I hope the above information is helpful, and please contact us if you have any additional customer service questions.



Thank you for using Microsoft products and services,


Sricantane

Microsoft Customer Service Representative


If you have any feedback about your Online Customer Service experience, please send it to my manager, Raghavendra by clicking the link below. Please be sure to include the name of my manager in the subject field. http://go.microsoft.com/?linkid=9685406

----------------------------------------
te im ja rekoh

problem is that I know everything but dont know The secret answer,just i know ithat
is mother
birthplace and the last date and time that I successfully signed in was 13.dec 2009
between 23:00 and 00:00

sad opet cekam odgovor,to sam sinoc slao,gramatika mi nikad nije bila bolaj strana,valjda ce skontat,pa cu im rec ako odgovore koje sam mailove primao i to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top