Problem sa grijanjem passat 4

Problem sa grijanjem passat 4

Član
Vozdra raja nisam se dugo javljao zato sto nisam imao neki specijalni kvarova,ali izgleda da je dosao jedan novi,zapravo radi se o passat 4, 19 tdi,kad upalim auto upali mi se i racunar ili kako se vec zove od grijanja,medzutim nece da puse grijanje,skidao sam racunar i do racunara nije,zatim sam sa desne strane(ko suvozaca) skino zastitnu plastiku gdiije stoji zracni jastuk i vidio sam tu motor od grijanja od huje sam ga malo kusno i proradio......:icon_question:

Eh sad pitanje sta bi moglo biti.....

Ja prepostavljam ili je motorcic zatajio ili su spojevi popustili,ali nista to nije problem nego moje je pitanje dali je to neko nekad skiddo i dalije to neka procedura komplikovana.....
 
Član
Vidim niko nikakav savijet nije dao u medzuvremen,a ja sam nesto cacko danas i rastavljo,i koliko sam mogao zakljuciti ja mislim da su mi otisle setkice na rotoru....
Upalim grijanje,ono ne radi ja ga malo kucnem ono proradi a ni cetkice mi baska ne izgledaju pretjerano nove,tako da sad samo trebam da se raspitam koje cetkice idu ili gdije naci broj ili oznaki po kojima se cetkice uzimaju...
 
pogledaj da nisu kontakti oksidirali......da nije ziga gdje proglodana pa dobija na momente....ako niss izvadi cetkice pa ih zamjeni, bar je to lako..pozz
 
Član
Kontakti nisu oksidirali....zica nigdije nije napukla ili da se vidi neki ocit kvar,ja samo sumljam u cetkice,samo trebam da vidim koje cetkice idu....
 
Top