problem sa displeyom na pleyeru

problem sa displeyom na pleyeru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz raja imam jedan problem sa pleyerom neradi mu svjetlo na displeyu
samo nekad ako se malo kvrcne po maski svjetlo se upali i ugasi a displey radi
pokaziva sve ok samo nema svjetla,pregledo sam one kontakte od prednje pločice i očistio ih i one na pleyeru al ne pomaže,ako ko zna šta o ovome zamolio bih da mi pomogne da riješim ovo ,inače player je
micromaxx MD-4925, radi super ,brzo čita mp3,
nisam čuo za ovu marku al dobio sam ga džabe mora valjati :D
eto ako ko zna šta o ovme nek pomogne ;)

evo našo sam sliku na google kako izgleda samo je umene crn
bild-21355.JPG
 
Član
kod takvih playera osvjetljenje plocice je uradjeno tako sto su diodice pospajane serijski, drugim rjecima ako jedna dioda crkne, nijedna se ne pali, s obzirom da tebi povremeno da znake zivota, 99% je hladan lem ... ;)
 
Član
de zhivi bili nek mi neko objasni sta je taj hladan lem,cuo 100 puta veze nemam sta je
jel to kad je zalemljeno pa nema kontakta il
 

MyX

Član
...iako je na oko savrsen lem, ipak prelemi ponovno, nemoj samo otvoriti i vidjeti...bez obzira na izgled lema, jer moze te zavarati to ''savrsenstvo''. :icon_mad:
 
Član
izvadiću ga večeras iz auta pa odraditi to,pa javim vam šta mai,hvala momci na pomoći ;)
 
Član
Trozic je napisao(la):
izvadiću ga večeras iz auta pa odraditi to,pa javim vam šta mai,hvala momci na pomoći ;)

sta ces ba vadit iz auta? player? jesi lud, nevadi player samo plocicu ...
 
Član
ma 5min posla ubacio sam drugi cd player da imam šta slušati dok ovaj ne nariktam ;)
sad ev malo čistim pločicu fali jedan lem na displeyu ima još pokoji slab kad prelemim trebalo bi raditi pa
ću uslikati light show da viđate :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top