Problem s paljenjem fabia 1,9 tdi

Problem s paljenjem fabia 1,9 tdi

Imam problem s paljenjem. Neki dan okrenem kljuc i puf nista. Kontakt i ostalo sve ok, ali nece da zavergla. Drzim kljuc malo duze i onda zavergla.
Jutros jos gore. Okrecem kljuc, nista. Da li je mozda do akomulatora ili do elektronike nesto?
 
Član
Basketas je napisao(la):
Imam problem s paljenjem. Neki dan okrenem kljuc i puf nista. Kontakt i ostalo sve ok, ali nece da zavergla. Drzim kljuc malo duze i onda zavergla.
Jutros jos gore. Okrecem kljuc, nista. Da li je mozda do akomulatora ili do elektronike nesto?

BOŠ brava u pitanju ;)
 
Dzeniii je napisao(la):
Basketas je napisao(la):
Imam problem s paljenjem. Neki dan okrenem kljuc i puf nista. Kontakt i ostalo sve ok, ali nece da zavergla. Drzim kljuc malo duze i onda zavergla.
Jutros jos gore. Okrecem kljuc, nista. Da li je mozda do akomulatora ili do elektronike nesto?

BOŠ brava u pitanju ;)

Nisam siguran da je Boš brava u pitanju. Prije da je do nekog senzora. Skoro mi je majstor podesavao elektroniku. Mozda da je tu nesto zezno.
 
Član
Basketas je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
Basketas je napisao(la):
Imam problem s paljenjem. Neki dan okrenem kljuc i puf nista. Kontakt i ostalo sve ok, ali nece da zavergla. Drzim kljuc malo duze i onda zavergla.
Jutros jos gore. Okrecem kljuc, nista. Da li je mozda do akomulatora ili do elektronike nesto?

BOŠ brava u pitanju ;)

Nisam siguran da je Boš brava u pitanju. Prije da je do nekog senzora. Skoro mi je majstor podesavao elektroniku. Mozda da je tu nesto zezno.

ti da si siguran sta je ne bi ni pitao......:icon_rolleyes:
 
Član
Elektricni ulozak brave, kod mene na feliciji zezao. Ali vremenom se cocjek navikne pa poslije ti to dodje kao blokada na autu jer jedini ti znas upaliti svoje auto. A fazon je, najcesce, moras duze drzati okrenut kljuc u start-modusu. :)
 
Bio sam kod elektricara. Izgleda da alternator nije dovoljno punio bateriju. Pokidale se zice bile. Nadam se da je to to. Da nece vise zezati....
 
Top