problem s instrument tablom

problem s instrument tablom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozz svima,imam problem s instrument tablom golfa mk1,neradi mi satic od temperature i goriva,ostalo sve radi.provjerio sam za gorivo plovak ispravan,provjerim na satu direkt radi.kad sve vratim na mjesto neradi,pa ako neko ima neki savjeta dobro bi dosli,znaci masa,plovak,i sonda za tem.su provjereni rade,satovi u tabli rade,problem je negdje izmedu,pa ako ima neko da sta zna pomagajte.

uvijek u gepeku moram imat 10l goriva:cool:
 
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
pozz svima,imam problem s instrument tablom golfa mk1,neradi mi satic od temperature i goriva,ostalo sve radi.provjerio sam za gorivo plovak ispravan,provjerim na satu direkt radi.kad sve vratim na mjesto neradi,pa ako neko ima neki savjeta dobro bi dosli,znaci masa,plovak,i sonda za tem.su provjereni rade,satovi u tabli rade,problem je negdje izmedu,pa ako ima neko da sta zna pomagajte.

uvijek u gepeku moram imat 10l goriva:cool:

Masa instrument table, to je jedino zajednicko i satu od plovka, i satu od temperature. Mozes provjeriti i masu plovka, kod mene je tu masa losa pa zna zezat kazaljka.
 
provjericu i to,al zar nebi masa onda trebala zezat i sat obicni za vrjeme,i one lampe za signalizaciju.
 
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
provjericu i to,al zar nebi masa onda trebala zezat i sat obicni za vrjeme,i one lampe za signalizaciju.

Nesto mora i raditi :) masa garant, ona im je jedina zajednicka
 
Član
ako je problem u kecu onda je ploca s osiguracima ili istalacija to kod keca najprija ode pa nece. imo sam i ja problem s svjetlima nekad rade nekad ne zato sam ubacio od dvojke gti i sad nemam problema..
 
neznam drug evo do maloprije se bakco oko toga,masa nije sigurno,doveo sam je direktno sa aku,na instrument tablu,znaci fali joj +.osiguraci svi OK,jedino mi preostaje da je svu raskopam i pogledam imal kakav kvar (elektrotehnicar sam) mozel se popravit,ako ne onda cemo mjenjat drugu tablu s osiguracima
 
Početnik
a ima na satu,na onoj ploci iza,onaj mali crni dzek,u njega se ustekaju one tri stopice,koje su takodje na istoj ploci ili kako se vece zove..meni se to desavalo..
 
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
pozz svima,imam problem s instrument tablom golfa mk1,neradi mi satic od temperature i goriva,ostalo sve radi.provjerio sam za gorivo plovak ispravan,provjerim na satu direkt radi.kad sve vratim na mjesto neradi,pa ako neko ima neki savjeta dobro bi dosli,znaci masa,plovak,i sonda za tem.su provjereni rade,satovi u tabli rade,problem je negdje izmedu,pa ako ima neko da sta zna pomagajte.

uvijek u gepeku moram imat 10l goriva:cool:

meni se to desilo na mom kecu sve radi i obrtomjer i lampice i osvjetljenje al ne radi temperatura i gorivo.Nema sta nisam probavao al nece sve dok nisam zamijenio sat tj.stampanu plocu i opet je sve proradilo.Struja koja daje temperaturu ti je povezana sa gorivom tj.ako ti gorivo ne radi nece ti imati ni struje temperatura probaj zamjeniti SAT ;)
 
sve je to OK drugovi,al sat skinem,odvojen od svega i uzmem direktan +,-,znaci gdje dek dolazi ja spajam ziocama i sve je OK sve radi kad na deku spojim +,-.odnosno hocu reci da je ona stampana ploca ispravna,one niti jer provode struju.na onom deku pise sve sta je sta,- stavim na masu i + ispitivam ostale,temp,oil,tank,light,i ostalo sve radi.provjerio sam i onaj cip s tri nozice instrument kaze da radi.:icon_question:
 
Član
Oggy je napisao(la):
a ima na satu,na onoj ploci iza,onaj mali crni dzek,u njega se ustekaju one tri stopice,koje su takodje na istoj ploci ili kako se vece zove..meni se to desavalo..

Ja se slazem sa covjekom,uopste ne sumnjam na tablu sa osiguracima,niti na instalaciju(iako nije iskljuceno da to nemoze biti),a ni stampana ploca,90% da je do ovog crnog tiristora skini sa neke table moze i od glofa 2 nije bitno zamjeni ga ili probaj ocistit one nozice na njemu smigl papirom.Trebalo bi proradit,jer znam iz iskustva,sa kecevima i dvicama,radio sam i plavo osvjetljenje u tablama i folije,i prepravljo od benzinca obrtomjer da radi na alternator(w terminal).....U svakom slucaju da nebi kupovo tablu i bezveze se zezo probaj to...sretno>>;)
 
drug sve je to OK,al da je do tog crnog tiristora,nebi onda nikako radilo(kad mu struju dovedes na dek)zar ne.a ja mu doveden struju na dek sata i radi.ukopcam sat,dam kontakt neradi.otidem skinem dek s plovka i tuj mu dovedem struju,sat radi.(zbog toga mislio da je plovak)al ne,provjerim i plovak ispravan,al et opet nadem i drugi,zamjenim isto.Razumijem se oko struje(elektrotehnicar sam) al ovo mi neide nest uglavu sta bi moglo bit,pa sam postavio temu da neko nije imao slican slucaj.mada svaki savjet dobro dode,i sve sam ovo pokuso,i provjerio sto ste napisali.:icon_rolleyes:
 
drug sat pregledan ispravan,maticna ploca ispravna,plovak ispravan,kablovi do plovka ispravni.koliko sam ja uspio zakljuciti,kad dam kontakt struja neuspjeva doci do plovka,da bi on mogao proslijediti ka satu.moracu izgleda svu plocu s osiguracima rastavit pa pogledat da tu nije kvar.nevidim vise gdje bi moglo biti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top