Problem, ne mogu izbrisat nista niti desni klik

Problem, ne mogu izbrisat nista niti desni klik

Član
Kada pokusavam sa usb obrisat nesto idem desni klik i pokaze se neki eror u my comptuer-u i izadje mi iz svega nestanu ikonice i start meni i odma dodje cak sam pokusavo preko tatature izbrisat al ne moze, niti mogu desni klik na sliku da otvorim odma taj eror pokazuje do cega je :icon_question:
 
Član
99% virusi. Skini Malwarebytes Anti-Malware i uradi full scan.

http://www.techspot.com/downloads/4716-malwarebytes-anti-malware.html

Bilo bi korisno da uslikaš to grešku ili da je napišeš.
 
Član
Koji je error ? sta pise kad izbaci ? ili jednostavno sve nestane na par sekundi i vrati se ?
 
Član
eo iso sam sad desni klik na sliku neku i ovo izbaci (sa desktopa). "Windows explorer has encountered a problem and need to close. We are sorry for the inconvenience.

If you were in the middle of something, the infomration you were working on might be lose.
pa sam iso za detaljnije

Error signature

AppName: explorer.exe AppVer: 6.0.2900.5512 ModName: dtshl32.dll ModVer: 5.0.316.317 Offset: 0001dacb

pa sam isao jos detaljnije

The following files will be included in this error report:
C:\DOCUME~1\VUKOVI~1.VUK\LOCALS~1\Temp\5e18_appcompat.txt

a sto se tice virusa ponovo preciscavam sa avastom i za sad nema virusa
 
Član
phantom je napisao(la):
eo iso sam sad desni klik na sliku neku i ovo izbaci (sa desktopa). "Windows explorer has encountered a problem and need to close. We are sorry for the inconvenience.

If you were in the middle of something, the infomration you were working on might be lose.
pa sam iso za detaljnije

Error signature

AppName: explorer.exe AppVer: 6.0.2900.5512 ModName: dtshl32.dll ModVer: 5.0.316.317 Offset: 0001dacb

pa sam isao jos detaljnije

The following files will be included in this error report:
C:\DOCUME~1\VUKOVI~1.VUK\LOCALS~1\Temp\5e18_appcompat.txt

a sto se tice virusa ponovo preciscavam sa avastom i za sad nema virusa
Ma kakav avast sranje cisto. Skini spyhunter ili kao sto ti je mara rekao ovaj Malwarebytes Anti-Malware pa pokusaj sa njima to ocistiti ;)
 
Član
Poslušaj me i skeniraj sa ovim programom. On ne samo da briše viruse nego u većini slučajeva može popraviti te greške nastale od virusa.
 
Član
Pokusaj ovako netreba ti nikakav program za ovo u control panel/administrative tools/computer management/disk management/ nadjes usb i odatle desni klik i format ali obavezno prebaci na fat32 msm da ce ti pomoc
 
Top