Probio blokadu????

Probio blokadu????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako rijec je o audi 80 1.8 8v + plin.Jutros mi se desilo nemoguce, da mi je neko pricao ne bi mu vjerovao:icon_smile:

Slajdrao sam prvom na plin i kad je dosao do 6200 obrtaja udario je block 2 puta i onda presao preko...Kad sam to primjetio prebacio sam ga u drugu na 6500 obrtaja i nije mi jasno kako je nestala blokada.Stao sam i prebacio ga na benzin i ima blokadu na 6200 obrtaja....Opet nisam mogao da vjerujem i prebacim ga na plin i pun gas i odose obraji u pm skroz u crveno u 7 i nesto?

imal ko kakvu ideju o cemu je rijec ili slicno iskustvo???
 
Član
jeli ti fabricka blokada, ili si ti nesto cackao?
kod mene ide preko 7000rpm i na plinu, i na benzinu.. isto vozilo, isti motor..
 
Član
vaag je napisao(la):
jeli ti fabricka blokada, ili si ti nesto cackao?
kod mene ide preko 7000rpm i na plinu, i na benzinu.. isto vozilo, isti motor..

ma fabricka blokada je na 6200...mislim i prije je bila i bila je kad sam ugradio plin...tek jutros mi se to desilo pa mi je cudno....jos uvijek ima blok na benzinu
 
Član
Jel' to mehanicki ili elektronski ajnspric? Nije neobicno da auta na plinu "nemaju" blokadu, jer na nekim masinama blokada se postize upravo "odsijecanjem" goriva na diznama, a posto gorivo svakako ne protice kad je plin "aktivan".....kapiras :)
 
Član
trizex je napisao(la):
Jel' to mehanicki ili elektronski ajnspric? Nije neobicno da auta na plinu "nemaju" blokadu, jer na nekim masinama blokada se postize upravo "odsijecanjem" goriva na diznama, a posto gorivo svakako ne protice kad je plin "aktivan".....kapiras :)

sve sam te razumio :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
samo ti probijaj dok ne probije klipnjaca blok,nemoj ga tjerat na plin previse u obrtaje samo sranje mozes napraviti..
 
Član
sreto je napisao(la):
samo ti probijaj dok ne probije klipnjaca blok,nemoj ga tjerat na plin previse u obrtaje samo sranje mozes napraviti..

ma ne tjeram nego mi bas cudno sto se to desilo

MTR je napisao(la):
probijaj i dalje :lol::lol:

probijat cu ja dok me klip ne ubije :lol::lol::lol::lol:

mirzamiki je napisao(la):
jesi to konto da si ga probio , ?????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Bome zaj*ano ja sam to uradio Kadettu dizelu drugom ga precerao na 120km/h sto nebi niko vjerovao i izbio mi klip i morao generalku raditi a bgm puno kosta
 
Član
uco_opc je napisao(la):
Bome zaj*ano ja sam to uradio Kadettu dizelu drugom ga precerao na 120km/h sto nebi niko vjerovao i izbio mi klip i morao generalku raditi a bgm puno kosta

heheehhe.....ovaj se jos uvijek kotlja :icon_smile:

izgleda da ovdje nema hajra pisati....ovo ode na komediju vise i zahebaciju...al jbg forum je:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top