pritisak u gumama?

pritisak u gumama?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
na koliko naduvati naprijed 195/40 R16 nazad 215/40 R16???? trazio sam na forumu imal igdje al nisam mogao naci.. hitno potreban savjet.. pozz
 
Član
:lol::lol::lol:


zavisi od auta do auta, ja sam svoje 17-ke 215/40 pumpo na 2.5 bar-a, malo tvrdje budu ali zato cuvas felgu od udara itd...
 
@dajdza 16v: Lakse malo, molim vas bez uvreda...Ukoliko mozete pomoci, pomozite, ako ne mozete nemojte pisati bespotrebne komentare i uvrede, molim vas...
 
Super Moderator
ma brate idi kod necka gore kazem ti vec i zna onaj sto radi na kolko treba sta puhat i nemas brige sigurno :cool:
 
Član
allroad je napisao(la):
ma brate idi kod necka gore kazem ti vec i zna onaj sto radi na kolko treba sta puhat i nemas brige sigurno :cool:

ma kakvi oni ba, gumaleza mi jednom zadnje gume na celicarama napuhao na 3.0 bara, kad god vozim vidim auto mi na rupama nazad odskace, odem provjerit kad 3.0..

@roki>> interesuje me kakvo je to pisanje bilo ovdje i kakve uvrede? TO SE NESMIJE PITATI AKO NEKO IMA FELGE I GUME S PROFILOM OD 40 NA KOLIKO IH TREBAM NAPUHATI????? NA SVAKOM NORMALNOM FORUMU IMA OVAKVIH MILION POSTOVA TAKO DA SMATRAM I OVAJ FORUM NORMALAN TAKO DA SMIJEM I PITATI!! hvala adminima sto rjesavaju ovakve stvari..
 
Član
ajd kad te vec interesuje...postavljas glupe teme i zapitkujes gluposti...u par dana izbacujes par tema presmjesnih...prvo o nekom putovanju u tucepe koja je naravno odma bila zakljucana onda za xenone o kojima ima vec 48475657833930 tema na forumu a postoji search opcija pomocu koje ces naci jednu od tih tema za minutu a i svi su na pamet naucili sve o xenonima i ljudima koji ih prodaju i ugradjuju "gratis" naravno:D i evo sad o pritisku u gumama sto je budalastina i neces naci ni jednu tome o tome na ovom forumu iz razloga sto to svaki insan zna a da nepricam o vulkanizerima...da nezaboravim onu temu oko "unistenja" felgi od strane zlocudne autopraonice sram da je bude kako ti je to tako..sigurno su koristili neku kiselinu umjesto deterdzenta:D i btw oko poliranja felgi i plurol paste takodjer ima bar 10tak tema koje si takodje mogao naci uz pomoz search opcije...eto toliko...

NHF;)
 
Član
nodiash je napisao(la):
ajd kad te vec interesuje...postavljas glupe teme i zapitkujes gluposti...u par dana izbacujes par tema presmjesnih...prvo o nekom putovanju u tucepe koja je naravno odma bila zakljucana onda za xenone o kojima ima vec 48475657833930 tema na forumu a postoji search opcija pomocu koje ces naci jednu od tih tema za minutu a i svi su na pamet naucili sve o xenonima i ljudima koji ih prodaju i ugradjuju "gratis" naravno:D i evo sad o pritisku u gumama sto je budalastina i neces naci ni jednu tome o tome na ovom forumu iz razloga sto to svaki insan zna a da nepricam o vulkanizerima...da nezaboravim onu temu oko "unistenja" felgi od strane zlocudne autopraonice sram da je bude kako ti je to tako..sigurno su koristili neku kiselinu umjesto deterdzenta:D i btw oko poliranja felgi i plurol paste takodjer ima bar 10tak tema koje si takodje mogao naci uz pomoz search opcije...eto toliko...

NHF;)

ah izvini molim te sto ti toliko smetaju moje teme, PA OVO JE FORUM U VEZI AUTOMOBILA A NE DA SE SPAMA PO NJEMU I IMAM PRAVO POSTAVLJATI TEME KAD ME NESTO JEBE U VEZI AUTA!!!
necu da se svadjam nit koji vrag! ako vam smeta neka tema zaobidjite je i cao! ima milion takvih tema koje ja zaobidjem i neostavim nikakav komentar! tako mozete i VI! a ko zna i ko oce da pomogne neka ODGOVORI!
 
Član
nodiash je napisao(la):
Dobro nemoj pjenit odma hercika ce te zdrmat...SEARCH opcija je sve sto velim ;)

uvijek SEARCH koristim i nikad nenajdem bas konkrentno sta mi treba, a i nepada mi napamet otvarat teme stare godinu dana pa da me proglase ludim:D zato i otvorim novu temu, i svaki forumas to ima pravo ako ga nesto muci..
 
Član
Sto bi te neko proglasio ludim ako procitas ono sto te interesuje u temi staroj godinu:icon_question:

Ionako je ne mozes dignut jer je zakljucana a plurol pasta je plurol pasta bila i ostat ce;)

:icon_exclaim:
 
Član
ovdje moram reci elmir je u pravu, ova search opcija je kao igra na lutriju, nekad nadje, nekad ne. evo sad sam kobiva trazila pritisak u gumama. znam da je ta thema vec bila, al rezultat je: nema rezultata

tako npr trazim one slike zemski, nekad je nadje nekad ne. prvo nek se ova search opcija popravi, pa onda ljudima paznju na nju obratiti.
 
Član
RCat je napisao(la):
ovdje moram reci elmir je u pravu, ova search opcija je kao igra na lutriju, nekad nadje, nekad ne. evo sad sam kobiva trazila pritisak u gumama. znam da je ta thema vec bila, al rezultat je:

Sorry, but you can only perform one search every 60 seconds. Please wait another 49 seconds before attempting to search again.

tako npr trazim one slike zemski, nekad je nadje nekad ne. prvo nek se ova search opcija popravi, pa onda ljudima paznju na nju obratiti.

hvala rcat;) imas sokic kad budes u travniku;):D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top