prica se.........

prica se.........

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovo sam danas cuo od jednog prijatelja pa sam se spisao od smijeha.. ovako.... mjesto radnje je neko selo kod zenice,bio neki dedo penzioner i stekao pare da sebi ostvari zelju da kupi sebi najnoviji mobitel, i ustedi tako i kupi ga, eh doslo vrijeme dedi za umrijet i kaze on sinu i unuku kad umrem hocu da sa mnom u tabut stavite mobitel a oni ma dajjj mi muslimani nije taj obicaj nevelja to ovo ono i on ih ubijedi i njih i hodzu i dedo umre i oni u tabut stave mobitel ali unuk prije toga izvadi karticu iz mobitela.. eh prosloo nekih 10 dana kad unuk salje ocu poruku fol deda je pise"eh sine,smjestio sam se gore fino mi je eto da se nebrinete" a on ti za mobitel i pokusa nazvati a ovaj iskljuci.. neprodje 15 dana umre osmo iz sela.. i unuk da se nasali salje ocu poruku opet u dedino ime " sine da vam se opet javim dobro mi je ovamo gore ali posaljite mi po osmi novi punjac za mobitel" i citavo se selo digne na noge otac mu pozove hodze u kucu da uce da se skonta sta se desava i mali vidi dokle je doslo i sve prizna.. :lol::lol::lol:
 
Član
Ima 101 owakva prica, sto znaci da mora da je od necega poteklo...al svakako je fora nevidjena....:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top