Prepravka Sa 5 Rupa Na 4

Prepravka Sa 5 Rupa Na 4

Znaci, naslov sam kaze, nasao sam felge boli glava, 15ke, 8j, celicare, falc ogroman, dvodijelne, nisu ni skupe, samo sranje 5 rupa.

Koliko je sigurna prepravka na 4 rupe i kako se cijene uopce krecu?
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Znaci, naslov sam kaze, nasao sam felge boli glava, 15ke, 8j, celicare, falc ogroman, dvodijelne, nisu ni skupe, samo sranje 5 rupa.

Koliko je sigurna prepravka na 4 rupe i kako se cijene uopce krecu?

to bi mozda trebao pitat ljuboju, on ima original audijeve felge koje su inace 5 rupa, a u njega su urađene na 4 rupe.. a stos e tice sigurnosti.. ja ne bih.. ja sam mislio svoje otokariti iznutra, a navarit mesa gdje udu sarafi.. ali mi zvucalo nesigurno pa odustao..
 
Član
Ljuboje je radio na jednim AUDI tu prepravku ako sam dobro upratio, pitaj njega, a nije ti ni daleko ako ima kod njega u blizini i ako nije preskupo.
 
Početnik
koliko je sigurno toliko i nije..stim racunaj da adapter(ako ces sa njim raditi) mora bit debel najmanje 2cm pozeljno je vise..a svaki malo bolji tokar ti to moze odraditi i mislim da bi oko 100km moglo zaklopit
 
auu 2 centa, to dodje znaci ko dinstaner jel, previse jbg, ove su vec 8j siroke, ne znam ET, al ovako odokativno nije iznad 25.

Ne znam stvarno, svidjele su mi se ono bas, a nisu ni skupe, 100 eura, samo ako je sigurnost upitna... idk :icon_confused:
 
Član
Sve se može. Naravno, ako si baš zapeo za te felge.

Mogu ti ja pomoći u tome. Adapteri od durall aluminija. Lagani kao pero. Taman za rejsera kao ti:D
 
Legend
erol_brcak je napisao(la):
auu 2 centa, to dodje znaci ko dinstaner jel, previse jbg, ove su vec 8j siroke, ne znam ET, al ovako odokativno nije iznad 25.

Ne znam stvarno, svidjele su mi se ono bas, a nisu ni skupe, 100 eura, samo ako je sigurnost upitna... idk :icon_confused:

Drug... one celicare na koje mislis su teske ko tuc... tako da racunas i na to... ;)
 
Sa Pika da, sa Jeep-a Wranglera. Ove

71415097.jpg

By erol_brcak at 2011-03-21

Svidjele su mi se bas, dosta su slicne Diamond Racing felama koje su mi jedne od top 5 fela.

A cek, o kojoj se to zapravo tezini radi, otprilike? Mislio sam ih ba samo za kruzanja, opet ako su bas bas teske, ipak ne.
 
Član
Pa brate težina je bitna. Sigurno su mnogo teže nego alu felge. No težina je ništa naspram širini.

Ima da voziš klasu 17:D
 
Ebo vas ja, pa nisam glup, reko sam samo za kruzanja, za rejsa imam drugi set ;)

@JD: puno brate, puno, Ill pass :)
 
mogu se napravit nove rupe na njima, odnesi dobrom tokaru i nek to fino napravi a pusti ti FK i ostale sto hoce pare za komad zeljeza ili aluminija
 
Legend
ne kazem da ne mogu... felge dosta su zanimljive... al mislim da se trebas dobro raspitati oko ove prepravke...
ja sam ih iz istog razloga gledao, al kontam... dok ne nadjes nekog pouzdanog da to sredi, ne upustaj se u to...
tako da je ostalo samo na gledanju... ;)
 
E pa to je mene i zanimalo ba, nove rupe da se prave, a postojece zatvore, zanimalo me koliko je to sigurno i imal ko kakvih preporuku za nekog dobro tokara ili vulkanizera u blizini (Brcko, Bn, Tz, Sre, Gra). Valjat ce mi Ljuboja kontaktirat.

@Liga: Tako je i kod mene zasad, ne bih ba kupio niposto da prethodno sve ne skontam i dogovorim.
 
Top