Preporuka terenac????

Preporuka terenac????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E, ovako, otac planira da prodaje golfa 2, hoce da uzme nekog terenca, jer zimi ne mozemo sa autom do vocnjaka da idemo, pa me interesuje neka licna iskustva sta je ko imao/ima da preporuci, znaci nista skupo, max do 7000, ne mora biti opremljen nekom extra opremom, nesto sto nece kvariti dosta, da nije neki ogroman potrosac, da nisu neke extremne cijene oko odrzavanja, isto tako ne bi volili neki ogroman dzip, nego nesto manje solidno! Et' ako ima neko preporuku neku sta bi se moglo iskombnovat! Gledao sam oglase, nije bilo nesto previse interesantno!
 
CoL3-99 je napisao(la):
ako ti nije mal,moja preporuka suzuki samurai;)

Nije mal, samo kakav je za odrzavanja, gdje dijelove nabavljat rezervne i kakve su cijene, gledali smo te, i nisu losi u opste ni sto se cijene tice, samo je problem sto nemam veze kako odrzavat ga!
 
Član
almir_gr je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
ako ti nije mal,moja preporuka suzuki samurai;)

Nije mal, samo kakav je za odrzavanja, gdje dijelove nabavljat rezervne i kakve su cijene, gledali smo te, i nisu losi u opste ni sto se cijene tice, samo je problem sto nemam veze kako odrzavat ga!


-Jbg tezak za odrzavanje
-Dijelove u Japan Auto
-Dijelovi skupi



tako sam ja informisan.
 
BHT Ovisnik
u rođaka mi je vec neke 3-4 godine,nema problema nikakvih tako da za dijelove ne znam,kvarljivi nisu,a mogu proci kud veci terenci ne mogu,stari mi je planirao isto tako uzeti samurai-a ili suzuki vitaru al iskrsnuli drugi problemi,al on je njega zapikirao
 
Član
col3tov prijedlog je zvijer za te pare, samurai popravis sa kanapom i 2 igle :D

drug imao 1.3 samuraja, ma nema sta nije radio s njim, gdje se nije verao itd, nije pokvario ama bas NISTA u preko 2 god vozanja.....
 
Član
nissan terrano, definitivno
ne moras ga uopste odrzavat, 2.7td motor sila nad silama...
moj ga otac voza vec 4 godine, neznam da mu se ikad ista pokvarilo, a mozes 4 auta slepat 3 brzinom, sila motorcina svarno.
 
Micky je napisao(la):
hoces nissan patrola dizela , dugi??

Koliko para, jel' ti to prodajes svog ili? Odakle si, haj' baci koju vise informaciju na PM!

Sto se tice suzukija, nama bi odgovarao taj, samo nas je najvise brinulo odrzavanje, pricat cu sa ocem opet pa cemo vidit!
 
Član
nissan terrano sigurno.za 6 milja mores nac dobra disela registrovanog.a ako vec oces extra trazi sestaka 30 benzin.dijelova ima.nije skup za odrzavat.malo vise trosi al isplati se
 
cedic je napisao(la):
nissan terrano sigurno.za 6 milja mores nac dobra disela registrovanog.a ako vec oces extra trazi sestaka 30 benzin.dijelova ima.nije skup za odrzavat.malo vise trosi al isplati se

Ne bi tog benzinca, jer mi i ekonomicnost igra ulogu tj. potrosnja, a ne pucam na preveliku snagu, jer je bitno samo progurat se kroz snijeg zimi i kroz blato, nisu to neka ekstremna brda, vec se pola puta do vocnjaka ne cisti nikako pa je sa autom zimi ne moguce ici!
 
lada niva se probija i preko mora i preko gora, ;) , a i nije skupa ni za odrzavati, nije skupa inace, ne trosi nesto spec (uzmes dizel nivu, peugeot-ov motor), a definitivno nema dzipa da se moze porediti sa njom po terenskim mogucnostima, ...
 
miloshinho je napisao(la):
lada niva se probija i preko mora i preko gora, ;) , a i nije skupa ni za odrzavati, nije skupa inace, ne trosi nesto spec (uzmes dizel nivu, peugeot-ov motor), a definitivno nema dzipa da se moze porediti sa njom po terenskim mogucnostima, ...

Al' mi je gadna skroz, nimalno mi se ne svidja, ni ocu!
 
almir_gr je napisao(la):
miloshinho je napisao(la):
lada niva se probija i preko mora i preko gora, ;) , a i nije skupa ni za odrzavati, nije skupa inace, ne trosi nesto spec (uzmes dizel nivu, peugeot-ov motor), a definitivno nema dzipa da se moze porediti sa njom po terenskim mogucnostima, ...

Al' mi je gadna skroz, nimalno mi se ne svidja, ni ocu!

hm, jbg onda, :icon_confused:, meni je ona terenac broj 1, po svemu, ,, , ;),

miloshinho je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
miloshinho je napisao(la):
lada niva se probija i preko mora i preko gora, ;) , a i nije skupa ni za odrzavati, nije skupa inace, ne trosi nesto spec (uzmes dizel nivu, peugeot-ov motor), a definitivno nema dzipa da se moze porediti sa njom po terenskim mogucnostima, ...

Al' mi je gadna skroz, nimalno mi se ne svidja, ni ocu!

hm, jbg onda, :icon_confused:, meni je ona terenac broj 1, po svemu, ,, , ;),

i sigurno se ne mozes pokajati ako je uzmes, msm, (ako zanemarimo to sto ti se nesvidja :icon_smile: )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top