Preporuka: Boegradski Sindikat - Diskretni heroji (2010)

Preporuka: Boegradski Sindikat - Diskretni heroji (2010)

Član
Slučajno sam surfajući naletio na jedan pozitivan gest, naime popularni Beograđani su ovaj put sve iznenadili načinom na koji su objavili svoj trud i rad (album:)).
Možda sam malo zakasnio sa ovim saznanjem ali istinski pozitivne i lijepe geste se ne dešavaju tako često i nije ih greška više puta spomenuti te istih se sjećati.

BS-Diskretniheroji2010.jpg


Žanr: hip hop
Izdavač: internet, free download
Datum ovjavljivanja; 20. 7. 2010.

Hip hop grupa Beogradski sindikat svoj novi, treći album pod nazivom 'Diskretni heroji' pustila je 20. 7. na internet za besplatni download i to će biti jedini način distribucije ovog izdanja.

''Svesni da živimo u vremenu u kome je čovek zaboravio šta znači biti čovek, osetili smo potrebu da album izdamo baš na ovakav način. Smatramo da ljudi kojima su posvećene ove pesme nisu niti naša publika, niti konzumenti, niti naši sledbenici, niti fanovi, već prijatelji sa kojima želimo da podelimo naše ideje. Danas, kada je sve na prodaju, kada svi trče za uspehom, kada sve i svako ima svoju cenu i kada je novac postao jedino merilo vrednosti, mi smo odlučili da ovaj album podelimo sa vama na internetu – besplatno, sa nadom da ćete ovu dobru vest i vi podeliti sa drugima. Želimo da naši stihovi budu podrška na putu da SVI ZAJEDNO postanemo bolji ljudi. Ovaj album je posvećen diskretnim herojima, svima koji vode svakodnevne bitke, koji se ne predaju bez obzira na okolnosti, koji nikada ne stavljaju sebe ispred drugih i koji pre svega i dalje veruju u sutra. Ovaj album je posvećen njima, odnosno vama'' – ovako glasi službena objava Beogradskog sindikata u povodu izlaska albuma 'Diskretni heroji'.

Na albumu se nalazi 17 pesama:

Početak
Za sve moje ljude
Svim srcem
Čovek
Gala-Socijala
Glavom o Zid
Zajebi
Tu sam ja
Pazi,Pazi
Iskustvo
Osveta
Svedok(Saradnik)
Welcome to Serbia
Olovni vojnici
Nema povlačenja, nema predaje
Balada Disidenta
Još ovu noć

DOWNLOAD
 
Član
Dubioza kolektiv je prva izdala album koji su besplatno stavili na download
Sve u svemu gest je za svaku pohvalu :cool:
 
Top