prekoracenje brzine

prekoracenje brzine

Član
Pozdrav,, evo sad mi dodje cestitka o prekoracenju brzine u onoj ulucu kurta shorka,,ogranicenje 60, a ja vozio 90 km/h, da li je to uzimanje vozacke jer citao sam negdje 30+ da je oduzimanje vozacke a ja sam na granici...
 
Član
to ti je taman za oduzimanje na mjesec dana... jedino da nadjes nekoga pa da on "pauzira" umjesto tebe
 
Član
cuj druze ista situacija isao 30 okruglo preko samo mi bila kazna 100 km

a drugi put isao 31 tad mi je oduzeta vozacka na mjesec plus kazna


znaci samo kazna kod tebe
 

LSD

Član
ja regao auto na staru...sve kazne idu njoj..inace ona nikad ne vozi al eto...ima vozacku za svaki sluca(da se preda na salter da joj upisu zabranu) :D
 

IGY

Član
pazite se, jer neke kamere uhvate fino i lice.... pa da ne dobijete jos kaznu za pokusaj prevare

ne bi bili prvi slucaj ;)
 
Član
Blago tebi , ja neki dan dobio čestitku iz Ljubuškog , 400 km + zabrana , nisam znao za fixni radar na ulazu u Ljubuški od Gruda
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Blago tebi , ja neki dan dobio čestitku iz Ljubuškog , 400 km + zabrana , nisam znao za fixni radar na ulazu u Ljubuški od Gruda
kolko si ga pretjero pa toliko kazne...
 
Član
menso je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Blago tebi , ja neki dan dobio čestitku iz Ljubuškog , 400 km + zabrana , nisam znao za fixni radar na ulazu u Ljubuški od Gruda
kolko si ga pretjero pa toliko kazne...

ne znam koliko je ograničenje ali brzina je bila 117 km/h , tražiću sudsko odlučivanje pa bar da zabranu na sudu skinem.:icon_question:
 
Top