Preko trbuha mu preslo 15 auta

Preko trbuha mu preslo 15 auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da nisam pjevao, izdržao bih i 25 automobila, pohvalio se 26-godišnji Danijel Perić nakon što mu je u popularnom televizijskom showu “Wetten dass...” preko trbuha prešlo 15 automobila.Više od deset miliona gledatelja sirom Njemačke u čudu je gledalo kako Hrvat iz Hamburga pjeva “O, sole mio” dok mu automobili gnječe trbušne mišiće.



- Prijatelj me jednom u zezanciji udario šakom u trbuh, a ja nisam ni trepnuo. U šali smo rekli da bi mi preko trbuha mogao preći i automobil. Kako sam oduvijek imao jake trbušne mišiće, to smo ubrzo i isprobali na parkiralištu - otkrio je Danijel kako se dosjetio oklade koja ga je proslavila.



Njemački mediji njegov su nastup nazvali “najluđom okladom u posljednjih nekoliko godina”. Danijelova majka baš i nije bila oduševljena gledajući kako ga gaze automobili. Odmah nakon televizijske emisije uplakana mu je dotrčala u zagrljaj i upozorila ga da više nikad ne izvodi takve vratolomije.



- U međuvremenu se smirila. Moja je mama vrlo emotivna žena - objasnio je Danijel.



Čak 70 posto gledatelja izabralo ga je za pobjednika, a nagrađen je s pet hiljada eura. Danijel je neko vrijeme profesionalno igrao nogomet, za drugu momčad St. Paulija. Trenutačno nastupa za amaterski nogometni klub HSV Barmbek-Uhlenhorst.



- I Bayernov nogometaš Frank Ribery kladio se na mene. Prije nastupa zamolio me da ga ne osramotim, priča Danijel. Cijelu noć zajedno su slavili pobjedu.


http://www.youtube.com/watch?v=yHc2zZaF80E
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top