Prebira golfove..

Prebira golfove..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sarajevo-x.com

Nedjelja od 18h - 18,30h
Lokacija: Parking kod dzamije Kralj Fahd i Saraj Polje
Akter: mozda poznat policiji....
slijede slike:
mozda je upravo vas automobil u pitanju:

2chx7h0.jpg


20t4a5c.jpg


3535w8m.jpg


2wd0b3a.jpg


2wgt08z.jpg


208a905.jpg


2a9yywp.jpg


10ru59t.jpg


98emo5.jpg


2crufrp.jpg


i50r3d.jpg


jt1kwx.jpg


11rt75z.jpg


16c4boo.jpg


w1uli.jpg


mcswhi.jpg


2n0r43d.jpg


95v2ux.jpg


1zybz1c.jpg


70drnq.jpg


ravkno.jpg


w9uy2r.jpg


1z56rg1.jpg
 
Član
e medjeda hehehe...kazem aj, jedini anti-lopov sistem ej prikopcat dvije kleme na sasiju auta sa obliznje trafo stanice hehe :D
 
Član
pa na sedmoj slici je otvorio gepek.. hmm da mi je samo znati sta trazi.. da vidim tako nekog da mi otvara bravu na autu ruke bi mu iscupo iste sekunde..ccc u po bijela dana hhh vi neznate koje?
 
Član
Nije on nista obijao, on je samo trazio otkljucan auto da pokupi zanimljivo iz njega :D Al slike su totalno lose, ne mozes ni prepoznati tu osobu. Beze skroz. I ja sam nedavno uslikao i snimio jednoga lopova, ovaj je mahnuo radio i jos neke gluposti iz auta... Mada nikakve velike koristi od toga.
 
Član
a gledo sam ovo na sarajevo-x....kazu da je policija identifikovala lopova... jaran je moj tako zateko kako mu otvara gepek sarafcigerom... on stolar.. pun gepek alata i masina... i fino letvu i prisunja se...hehe... ostalo mozete pretpostaviti...
 

IGY

Član
ne bi ga ja mogao gledati i slikati nego bih mu odmah noge polomio, da ne moze bjezati, pa kasnije ruke da mu ne padne na pamet vise
 

Eko

Član
pa dobro nisu bas sve golfovi... samo 98% :D al ne znam stvarno, ja da ga vidim ovako da radi ... ne znam :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top