Pozzzzzzzzzz tjuneriiii :D

Pozzzzzzzzzz tjuneriiii :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kao prvo pozdrav svima, pratim vec dugo ovaj forum pa sam neki dan se registrovao ali nisam ni jedan post napisao...pa evo odlucih da predstavim sebe i svog ljubimca, naime vozam atv, blaster, raptor, quad kako hocete...100 kubika, 6,2 kw, neznam koliko ide jer je offroad tako da nema ni kilometar sat ni alu felge ni nisha :D neki dan sam odlucio da nesto poradim na njemu, dok se skupi para ide novi filter i auspuh koji ce dati jos nesto KS, pa cu malo neonkice, muzikica ispod sjedista i tako...nadam se da cete me prihvatiti kao tjunera i sa ovim atv-om...do sljedeceg javljanja bayyy
 
Član
poz i dd,svaka čast na projektu sređuješ atv ;),ima ovde neki momak voza vespu ima na njoj muziku kad prođe svi se okreću kolko se čuje :D
 
Član
Pozdrav i dobro dosao! Hrabar projekat, svaka cast! Samo ga spusti malo i druge felgice! :) Lijep ti je taj "motorcic"!
 
Legend
pozdrav i dobro dosao,spusti ga,felgice stavi,sesneske,karambolke i to je to hehe,ostani aktivan
 
Član
Dobrodosao!
Ako mislis da ces dobiti imalo KS sa filterom i sportskim auspuhom, varas se. To je zabluda u koju ulaze i sire je neznalci koji voze skutere,motore itd...
Za osjetno vise snage uvijek je potrebna nova termo grupa tzv. kit(klip,cilindar,karike...) a onda idu drugi tuning dijelovi kao s.auspuh, s.karburator, s.prenos...itc...

Muzika,neonke? evo kako sam ja to nekada davno radio:
1aeroxjt1.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top