Pozdrav

Pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav!

Ja sam Marko iz Zagreba, imam 21 godinu, vozim Astru G 1.7 DTI, 2000.g. Na ovaj forum sam došao jer sam preko googla našao temu o riknutoj Bosch pumpi (tj. curenju nafte iz Bosch pumpe po konektoru na ECU-u) pa sam htio kontaktirati ljude s tim problemom i vidjet kak su oni to rješili, jer i mene muči ista stvar. Nadam se da bum uskoro rješio problem, a i možda budem od pomoći nekom kome bude trebalo...
 
Član
Hvala svima na dobrodošlici, a pogotovo članu "dule-p" koji mi je puno pomogo preko privatnih poruka i u biti sve sam saznal kaj trebam znat, samo je sad stvar još na meni da smognem snage odvojit tolko novaca za popravak...
 
Član
pozz decki..ja sam Jasmin Ljubijankic iz Cazina.Za ovaj forum sam cuo dosta puta ali nikad da se prijavim,ali ewo dosao je i ovaj trenutak...mozda nebi ni sada se prijavio,jer mene uvijek nesto ometa ali posto sam clan F1-Bosnia lige koju je @dzekigold predstavio na vasem forumu,onda sam si rekao da je sada vrm da se i ja prijavim...inace sam ljubitelj auto tuninga i uopce auto-moto sporta..clan sam f1-bosnia lige (f1-bosnia.net Urednik) pa se nadam da cete mnogi i posjetiti nas sajt i viditi o cemu se radi..eto za sada toliko..;);)

http://www.f1-bosnia.net/ dobro došli :123:
 
Administrator
jasmin.lj je napisao(la):
pozz decki..ja sam Jasmin Ljubijankic iz Cazina.Za ovaj forum sam cuo dosta puta ali nikad da se prijavim,ali ewo dosao je i ovaj trenutak...mozda nebi ni sada se prijavio,jer mene uvijek nesto ometa ali posto sam clan F1-Bosnia lige koju je @dzekigold predstavio na vasem forumu,onda sam si rekao da je sada vrm da se i ja prijavim...inace sam ljubitelj auto tuninga i uopce auto-moto sporta..clan sam f1-bosnia lige (f1-bosnia.net Urednik) pa se nadam da cete mnogi i posjetiti nas sajt i viditi o cemu se radi..eto za sada toliko..;);)

http://www.f1-bosnia.net/ dobro došli :123:

ti otvori novu temu i predstavi se ;)

@marke: pozdrav i dobro dosao... ostani aktivan ;) i nemoj nas napustiti nakon sto rijesis problem ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top