Pozdrav iz SA

Pozdrav iz SA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima.

Kao što je red da se malo predstavi,
Edin iz Sarajeva 37 godina te vozim malo problematičnu Alfu 159. Volim auta posebno Italijanska pa se mogu razmjenti dobra a nažalost i loša iskustva.:icon_smile:
 
Član
OK. Alfa 159 2.4 jtd-m 2006 godina. Lijepa udobna ide kao luda i čovjek se brzo zagrije za nju. E, sad nekad imaš problem koji nisi u stanju da riješiš kao što to ja imama već 7 mjeseci. Auto jednostavno u određenom momentu izgubi snagu upali se neka žuta lampica i nema snage. Pritišći koliko koćeš ali ona teško navlači brzinu. Ugasiš, upališ pa onada hoće. Majstori samo mudruju možda je ovo ili ono i tako ukrug 7 mjeseci.
 
Član
hajdar je napisao(la):
OK. Alfa 159 2.4 jtd-m 2006 godina. Lijepa udobna ide kao luda i čovjek se brzo zagrije za nju. E, sad nekad imaš problem koji nisi u stanju da riješiš kao što to ja imama već 7 mjeseci. Auto jednostavno u određenom momentu izgubi snagu upali se neka žuta lampica i nema snage. Pritišći koliko koćeš ali ona teško navlači brzinu. Ugasiš, upališ pa onada hoće. Majstori samo mudruju možda je ovo ili ono i tako ukrug 7 mjeseci.

Hehe mislio sam na predtavljanje u temi predvidjenoj za to,ubacis onda slike,oprema itd.. ako imas nekih problema onda otovris temu u savjeti il slicno

evo ovde predstavi auto http://www.bhtuning.com/italijanska-vozila-f-73.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top