POvecanje ADSL paketa

POvecanje ADSL paketa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Od 1. juna će korisnicima BH Telecoma biti na raspolaganju inovirana, obogaćena i znatno povoljnija ponuda ADSL G i ADSL Max paketa.
Kreirana je nova, još povoljnija ponuda ADSL paketa BH Telecoma, koja će zainteresiranim građanima i poslovnim subjektima u BiH biti dostupna počev od 1. juna ove godine.



Sadašnja, postojeća ADSL ponuda je značajno unaprijeđena.

Zainteresirani korisnici za ADSL G pakete, od početka juna će imati značajno povećanu količinu saobraćaja uključenog u iznos mjesečne naknade u odnosu na sadašnju ponudu, dok će korisnici ADSL MAX paketa imati veće pristupne brzine Internetu i niže cijene mjesečne naknade za korištenje ovog paketa.



Postojeći ADSL paketi


Novi ADSL paketi (od 1.06.2010.)



ADSL 1G

* 1024/128 kbps
* 2 e-mail adrese kapaciteta 200 MB
* 1 GB download saobraćaja
* neograničen upload





ADSL 2G

* 1024/128 kbps
* 2 e-mail adrese kapaciteta 200 MB
* 2 GB download saobraćaja
* neograničen upload

17 KM



ADSL 5G

* 2048/256 kbps
* 2 e-mail adrese kapaciteta 200 MB
* 5 GB download saobraćaja
* neograničen upload
* G hosting





ADSL 8G

* 2048/256 kbps
* 2 e-mail adrese kapaciteta 200 MB
* 8 GB download saobraćaja
* neograničen upload
* G hosting

25 KM



ADSL 15G

* 4096/384 kbps
* 2 e-mail adrese kapaciteta 200 MB
* 15 GB download saobraćaja
* neograničen upload
* G hosting





ADSL 20G

* 4096/384 kbps
* 2 e-mail adrese kapaciteta 200 MB
* 20 GB download saobraćaja
* neograničen upload
* G hosting

45 KM



ADSL MAX

* 512/192 kbps
* 2 e-mail adrese kapaciteta 200 MB
* Fer osnova
* Bez stalne IP adrese
* BIZ hosting
80 KM





ADSL MAX

* 1024/192 kbps
* 2 e-mail adrese kapaciteta 200 MB
* Fer osnova
* Bez stalne IP adrese
* BIZ hosting

55 KM







Primjenom prethodno navedenih izmjena ponude ADSL usluge, postojeći ADSL G pretplatnici će automatizmom biti prebačeni na nove, bolje ADSL pakete, i to:

* korisnici ADSL 1G paketa, u korisnike ADSL 2G paketa
* korisnici ADSL 5G paketa, u korisnike ADSL 8G paketa i
* korisnici ADSL 15G paketa, u korisnike ADSL 20G paketa.



Svim pretplatnicima ADSL MAX paketa bit će dodijeljena veća pristupna brzina u downloadu, uz sniženje cijene mjesečne naknade.

kao da su culi one nase kritike od neki dan;););)
 
Član
:lol: :lol:

Koja gamad, povecanje od 3 gige i 5 giga, pa kao da je 2001 godina.... kako su krenuli do 2017 bit ce 2 mbitni flat za nekih 40KM, :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
ma neka i ovo dobro je,od njih sta god je uhar je,,sad sa 5 GB dizu na 8GB,taman onoliko koliko mi fali;)
 
Član
Meni je drago sto sam ih odjavio... placao 53 marke 15giga, a sada na tk imam skoro istu brzinu ali 60giga i to za 39.90KM :icon_smile:
 
Član
Limpi je napisao(la):
Meni je drago sto sam ih odjavio... placao 53 marke 15giga, a sada na tk imam skoro istu brzinu ali 60giga i to za 39.90KM :icon_smile:

vjerujem da je tako,ali sta ces,ja ne skidam puno,ovo mi dovoljno,sad ovo povecanje za 3GB nije malo s obzirom od koga je;);)
 
Limpi je napisao(la):
Meni je drago sto sam ih odjavio... placao 53 marke 15giga, a sada na tk imam skoro istu brzinu ali 60giga i to za 39.90KM :icon_smile:

ej, de mi reci jesi li ti morao sta placati kad si odjavljivao? neko mi rece da se mora jos nesto platit..
da mi je da se rijesim ove gamadi,..
 
Član
Death_beat je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
Meni je drago sto sam ih odjavio... placao 53 marke 15giga, a sada na tk imam skoro istu brzinu ali 60giga i to za 39.90KM :icon_smile:

ej, de mi reci jesi li ti morao sta placati kad si odjavljivao? neko mi rece da se mora jos nesto platit..
da mi je da se rijesim ove gamadi,..

Nisam nista placao, doduse jedino ne znam ako si nesto duzan ostao, mozda onda prvo moras dugove otplatiti, ....

ali i tu je bio jedan njihov biser, odjavio ja adsl, nikakvih dugova ili nesto, a oni salju meni prvo racun u iznosu od 0, 17 feninga sa pdv-om, oplakao sam, ona na salteru se izgubila.... normala vratitli su mi 0.03 kusura :icon_smile: A zadnji mjesec dosao racun, ali stoji iznos 0.00... ja opet na salter da pitam, pa kako vam se isplati slati i papir trositi, a ne trebam nista platiti.... :lol:
 
Član
:lol::lol::lol::lol:
jesu se pretrgli:D
eto sad ste bar mirni 2 godine,jer do tada nece bit povecanja,k'o da gledam:lol:
 
Član
a isto sranje, kad mi je bio limit 3G ja sam trosio 5, onda kad su povecali na 5 sad trosim 8G, sad kad bude 8 ja cu trositi 12, tako da mi isto dodje:lol:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
a isto sranje, kad mi je bio limit 3G ja sam trosio 5, onda kad su povecali na 5 sad trosim 8G, sad kad bude 8 ja cu trositi 12, tako da mi isto dodje:lol:

jest j*o mater i meni je isto,svegami kad sam tek ukljucio onaj paket od 3G nisam ga s pocetka trosio,moglo mi je bit,nakon sto su povecali na 5 ja za dva tri dana vec gigu potrosim,,i sad mislim da ce isto bit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top