Potrošnja??

Potrošnja??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Raja imam problema sa svojom astrom 1.7 td 50 kw 99 godište potrošnja po "gradu" me ubi troši mi nekih 12 litara na dijagnostici u F1 na stupu ništa nije pokazalo mijenjao senzor protoka zraka 2 puta jednom Bosch jednom neki fušerski kineski ako iko ima neko riješenje bio bih mu vječito zahvalan.
Još nešto otvorene vožnje kad sam ljetos na more išao 4.6l znači nasuo pun i dopunio kasnije.
HVALA;);)
 
Član
Prije nekog vremena me nije toliko hebavalo kao sad kao da vozim vr6 za 20km sto bi se reklo odem u grad i vratim se a Zerr jel ti imas opremu da dodjem kod tebe da mi ovo vidis
 
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Druze to ti je gradska voznja i tu nema pomoci, probaj kvalitetnije gorivo al iskreno nema resenja za takvu voznju.:icon_question:

ma covjece to je dizel,da je benzin pa uredu,al ovo je dizel i jos nije preko 100 konja da trosi a i tad nebi trwbao preko 10 :icon_exclaim:
 
Član
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Druze to ti je gradska voznja i tu nema pomoci, probaj kvalitetnije gorivo al iskreno nema resenja za takvu voznju.:icon_question:

Znači prije nekog vremena mi nije ovoliko trošilo goriva a sad kao da vr6 vozim pokušavao sam i tu soluciju pa sipao na selex-u na energopetrolu pa i na omw sve po pun rezervoar i dosipao razlika bila sitna skroz.
 
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Druze to ti je gradska voznja i tu nema pomoci, probaj kvalitetnije gorivo al iskreno nema resenja za takvu voznju.:icon_question:

Ma puno je to opet, za 50kw dizel. Ja imam dizela sa 103kw, skoro 1700kg tezak, ne znam da je ikad trosio preko 10 po gradu(a to su sarajevske guzve i gasiranje), a normalne gradske voznje 7l obicno trosi.
 
Član
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Druze to ti je gradska voznja i tu nema pomoci, probaj kvalitetnije gorivo al iskreno nema resenja za takvu voznju.:icon_question:

pa zna lik koliko mu je prije trosio, kolko sad trosi. ocito da nesto nije uredu cim mu se pojavila tako drasticna razlika...
 
Član
Trošio je prije otprilike oko 8 gradske a vanjska je ostala ista tako da više stvarno ne znam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top