potrebna stakla farova Golf 4

potrebna stakla farova Golf 4

Član
Trazim stakla farova za Golf 4, u Sarajevu ih je bilo u prodaji na nekoliko mesta, medjutim rasprodata su... dobio sam informaciju da je glavni dobavljac ovog artikla firma "autostil" iz Banja Luke i da trenutno ne mogu isporuciti robu svojim partnerima. Ukoliko je nekome usput da mi proveri ima li igde ovog artikla i koja je cena bio bih veoma zahvalan.
Ova stakla su se prodavala u auto smajling sopovima sto drze jeftinu bizuteriju za automobile.

Unapred hvala!
 
BHT Ovisnik
znam da ima u mostaru,prijatelj mi je nedavno kupovao,nesto i nije skupo,projerim ti pa ti javim ako ti odgovara
 
Član
ako si iz sa provjeri onaj autoshop na stupu.. Kd energoinvesta il onaj kod auto pijace prije nekoliko sam tu vidjeo
 
Član
u autosopu sam proverevao i nema....
za ovo u asi nisam imao pojma.... sutra cu da pogledam definitivno... mada, koliko sam upoznat, staklo fara se ne prodaje kao zvanicni kataloski deo...
ako ne bude bilo u ASI nista voleo bih da vidim za tu kombinaciju iz Mostara...


hvala svima!
 
Član
u ASI nema stakla i tvrde da ih nikada nisu imali....

hajde ako neko primeti u ovim budjavim sopovima nek me informise, hitno mi trebaju stakla jer imam rastavljene farove i predstojeci vikend da ovo resim...
 
Legend
Imam ja stakla sa orgigi farova, al moram provjeriti jel 2 ista ili od obje strane... imam znaci farove u rasgodu, pa ako ti jos nesto treba... poz... ;)
 
Član
imam i ja polovne sa sitnim ostecenima od kamencica, meni iskljucivo trebaju nova stakla farova...
ukoliko imas novu robu mogli bismo se dogovoriti...
 
Član
taj sop je zatvoren, a pre zatvaranja sam proveravao i nisu ih ni tada imali, isto tako sam isao do ona dva preostala kod Vize i pored OMV-a u Rajlovcu....
kontaktirao sam glavnog dobavljaca iz Banja Luke i oni na stanju imaju samo desno staklo dok levog nigde nema...
setio sam se jos jednog sopa u Ilijasu i sve se kanim da odem tamo, samo nisam siguran da li jos uvek postoji.

Ako se iko seti gde bi moglo ovoga biti puno bi mi znacila informacija... :D
 
Član
Moj brate, tvoj komentar meni je kao suncev sjaj na ovom forumu....:D

nego, ovo sto ja trazim nije zvanicni VW-ov deo, s obzirom da se na faru Golfa 4 nalazi staklo, napravljena je divlja varijanta i ima ih u ponudi kinesko-turskih delova. Za Boru sumnjam da nesto slicno postoji, kod tebe je plastika i jednostavnija je za odrzavanje, jedino kad ti pukne transparentna povrsina, "plasticno staklo", moras kompletan far da menjas.

Mozda i gresim, ali nisam do sada nailazio takav zamenski deo.
 
BHT Ovisnik
druze gledao sam ti ovamo gdje sam spominjao da mozda ima,ali nemaju,ostaje mi jos jedno mjesto da vidim da slucajno nemaju,provjerim ti ako stignem sutra:icon_smile:
 
Top