potrebna pomoc u izboru boje obrva i pragova

potrebna pomoc u izboru boje obrva i pragova

ovako, ja burazeru na golfu sve radim, e sad moja vizija je da pragovi i obrve budu bijeli, ali ne mogu da ga nagovorim da to uradimo, prva slika je trenutno stanje boja na autu, hehe, druga slika je neka moja yamisao pa volio bih i vase misljenje da cujem, moyda kad mu pokayem i uspijem da ga nagovorim. i jos da napomenem da cu GTI LAJSNE vratiti na svoje mjesto, a to je ispod, pragove malo yaobliti, i na drugoj slici prednji spojler nije ofarban u bijelo a yadnjeg nema, pa moye neko ko yna samo obrve vratiti u bijelo i spustiti lajsnu :cool:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
nemoj te pragove da si jadan nadji original od golfa one pragove i rubnjake bolje izgleda milijun puta
 
Početnik
brate, sad trenutno stanje je katastrofa sto se tice kombinacije boja, nula...
po meni, jedino rjesenje je sve u bijelo ofarbat, a lajnse ukini skroz...
 
i ja mislim da bi u bijelkom bolje izgledalo, to kad bi ofarbao i ukinuo lajsne bilo bi previse monotono,
lajsne cu samo spustiti ispod gdje i idu, jer ovako ne pokrivaju sve, iymedju ostane velika supljina,
a sta mislite jel bi valjali pragovi kad bi ukinuo ovu ciyu po sredini, tj kad bi ih zaoblio
 
ok, u planu su 15/ke felge, ali one nece jos stici zato sto cu sad ugradjivati kontrolnu od mk3
pa kad bude para, prvo sto ide su felge;), glasajte ya ovo drugo, moyda buraya uspijem nagovoriti:icon_biggrin:
 
Član
Stavi mu orginalne plasticne obrve na blatobrane i orginaalni prag, prodas ovaj i za pare koje dobijes kupis orginalni ...

Ovaj trenutno prag izgleda kao da je sa nekog drugog auta stavljen:icon_rolleyes: i skini ovu neku lajsnu sa zadnje karambolke,ovaj prednji nastavak ispod karambolke vrati u mat crnu ....

Al opet to je samo moje misljenje svako ima svoj ukus pa neka radi kako hoce ....;)

[attachment=33915][attachment=33914]
 

Prilozi

  • p5160859zc6.jpg
    p5160859zc6.jpg
    88,1 KB · Pregleda: 17
  • 71211157.jpg
    71211157.jpg
    156 KB · Pregleda: 16
Član
ovi pragovi mu ne stoje nikako apsolutno skinuti ih i uzeti fabricke...ili nikakve...lajsna se ne uklapa gore vidi se da nije na mjestu..ako je ona orginal gti onda je postaviti ispod ako nije onda skinuti je skroz...
prije svega mu trebaju felge 15ke..
a ako vec hoce da ih postavi (pragove) onda sve komplet auto u bijelo ...sve plastike sve znaci i skinuti lajsne..i krov u crnu
 
Andel/ slozio bih se sa tobom za felge, one su prioritet, drugo ove lajsne su originalne gti, samo ih treba zalijepiti ispod, krov ne stoji dvojci u crnoj boji bar meni, nema oblik auto za tako nesto, a slazem se naravno da sve treba u bijelo ofarbati, karambolke gornji dio ostaviti crn i lajsne ostaviti i to bi bilo ok, dosad tri glasa ya bijele obrve i pragove, hajmo jos koji;)

adi kad bi stavljao fabricki set rubova to bi sigurno bio samo g60, ali gdje to nabaviti?
 
ja bih prije ovako nesto uradio......

photo157f.jpg


orginalna slika je jako losa pa sam samo ofrlje odradio, ali ovakav kontrast boja sa svijetlim felgicama bi mu bolje stajalo nego ove gore dvije kombinacije, haubu po zelji ali ako vec ides kombinaciju crno bijelo fino bi cucnula ;)
 
zen3dom/ hvala puno drug, ova mi je kombinacija vrh, felgice su
extra i kombinacija boja mi se svidja, ya haubu bi razmislio,
ovo je do sad najbolje sto se moye izvuci iz ovog auta, samo jos da napomenem
kolege da farbanje ovih dijelova nije nikakav problem, tako da slobodno predlazite
ideje :cool:
 
drago mi je da ti se svidja "susjed" ;);)

I meni je malo za haubu beze, nego je slika losa pa nisam mogao nabiti one plasticne usisnike za vazduh na haubu, one bi u ovoj kombinaviji bile extra :cool::cool:

i da, zatamni zadnje stope ;)
 
zen3dom je napisao(la):
drago mi je da ti se svidja "susjed" ;);)

I meni je malo za haubu beze, nego je slika losa pa nisam mogao nabiti one plasticne usisnike za vazduh na haubu, one bi u ovoj kombinaviji bile extra :cool::cool:

i da, zatamni zadnje stope ;)

sad si me iznevjerio, ja kontam kristalne bijelo crvene da uzmem:lol:
ali nema veze i ove ce posluziti, imam jedan usisnik sa mrezicom za haubu ali mi nesto ne lezi
 
Top