Potreban vas savjet

Potreban vas savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz ekipa inace ako znate vozim pug 206 14b i ja danas uparkiro sve normala otiso na fuka i vracam se i sta vidit? auto mi udareno :icon_sad: i neki kreten pobjego al staces policiju mi i netrebe zvat jer ce mi samo nabijat pricu sto nisi ovo sto nisi ono pa ispade da sam trebo palete u gepeku nosit i zastitit auto ili narucit pice u autu da pijem ... Inace nije velika steta ali meni jest :( otislo mi je ispod fara ona mala plastika kod desne strane sto drzi pugov logo(lava) pa me zanima vase misljenje jeli bolje naci polovnu onu plastiku ili to od smole i kita uradit sta ja znam vec :( to bi mi frend uradio ja sam boju trebam kupit . i usput gdje se nalazi u puga kod za boju i sa cim branik da ofarbam jer me lik istrugo po njemu ? Zahvaljujem unaprije

a evo za sta mi traze 100 km da mi oprave ma sramota :icon_evil: a da znam tko mi je auto udario u nos bi mu plastiku uguro :icon_evil::icon_sad:


evo slicica
 
Član
Bas steta:icon_cry: Kud bas na Lavica da udari, majku mu:icon_mad:
Vidi na otpadu koliko je to, ako nista drugo nije sj*ano. Skini svoj znak i stavi, da ti i to ne naplate smradovi na otpadu:icon_mad: Jel' te izgrebao puno?
 
Član
A sreca nije nigdje me zagrebao samo tu na braniku pa neznam cime da to lakiram ... A mislim da me netko sa karavanom nekim ili dzipom udario sumnjam da bi me tu zakacilo neko manje auto jer mi je i nabijen far malo prema unutra al sreca nije puko jooj
 
Član
Ma majstori su postali bezobrazno skupi, valjda ima posla pa im se moze. A papaka koji ne znaju vozit jos vise, meni su 3 puta tako udarali parkiran auto. Ako nemas kasko djabe ces zvat policiju, samo im platis onaj nalog 50-ak KM, oni to zapisu i to je to. Kazu ti ne mozes nista ako ne znas ko je to uradio. Ja jednom zvao, kasnije i nisam vise, nikakve koristi od njih...

Jel ovo ona mala plastikica? Tako je bar kod mene na autu. Drze je 2 ili 3 zabice, izvuces je, mozda je cak i sam mozes ofarbat.

A kod boje imas na stoku vozackih vrata, sa ostalim podacima.
 
Član
Da mala je plastika nije bas velika ..... Samo u mene je drze mislim 2 sarafa zvijezda-inbus ja mislim ... Thx za podatke o kodu boje hehe .. Znaci jos mi je ostalo sa cim da sredim malo onaj branik crni sto se izgrebo od udara .... A papaka ce uvjek bit koji neznaju vozit al staces da nam je neka drzava nebi oni smjeli tako lako ni pobjec al tako je kako je :icon_sad:
 
Član
Sorry, zaboravih ti reci. Tu maskicu ti drze plasticne zabice i pripazi na farbu blatobrana kad budes skidao. Majstor mi je pokazao kako, inace bih se sj*ao opasno i farbu upropastio. Stavi krpu neku na lim blatobrana sto blize tom spoju sa tom plastikom. Uzmi srafciger neki siroki - i zavuci ispod plastike, polako odvajaj i ispasce sama od sebe. :cool:
 
Član
samo da kazem da bi podavio takve sofere i ljude ako se mogu tako nazvati,,ko im dade vozacku u pm...bem im 'ame:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Bolan trebo si zovnuti policiju da napravi zapisnik o uviđaju i sa tim u svoje osiguranje , nema veze što je mala šteta , zamjeniš tu plastiku i osiguranje to lijepo plati
 
Član
A nije nista strasno znam ali ima dosta posla oko ove plastike mada se nebi reklo kad se slika pogleda al vjerujte ima i previse uglavnom evo kako smo uradili ja i 2 frenda ovu plastiku . Pa recite kako se cini vama inace samo smo boju u spreju narucili ili pipsu imali smo smole i k* hehhe pa udri po plastici hehe ..Usput hvala svima za pomoc i col3-tu sto mi je dao broj autoodpada dobrog u slucaju da nerijesimo nista hehe .... Slijede slike :
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top