Postavljanje led rasvjete-neonki u kabini

Postavljanje led rasvjete-neonki u kabini

Član
ja sam sebi to radio sa led trakom + sam uzeo sa kutije sa osiguračima tačnije izvadiš bilo koji osigurač ubaciš + žicu i vratiš ga - nađi negdje blizu i to je to jest da će se palit čim daš kontakt ali prekidač je za to rješenje pališ i gasiš kad hoćeš
 
ja sam sebi to radio sa led trakom + sam uzeo sa kutije sa osiguračima tačnije izvadiš bilo koji osigurač ubaciš + žicu i vratiš ga - nađi negdje blizu i to je to jest da će se palit čim daš kontakt ali prekidač je za to rješenje pališ i gasiš kad hoćeš
mislim da ima tipku na sebi za paliti i gasiti svjetlo
znaci to je taj prekidac ?
jbg, mutav sam za to, gdje onda uzet minus ?
 
Spoji na poziciju i stavi obični prekidač. Mada mislim da je ovo suvišno s obzirom da si fino kreno, ovo je više antituning.
 
Spoji na poziciju i stavi obični prekidač. Mada mislim da je ovo suvišno s obzirom da si fino kreno, ovo je više antituning.
znaci vucem kablove do pozicija....

sta znam, spojicu i vidjecemo kako ce da cuci ta zelena boja s obzirom da je zeleno i na instrument tabli

p.s. supruzi se svidja unutrasnje osvjetljenje :p mora se ugoditi malo i ljepsem polu :p
 
trebao si uzeti one led diode. dođu 3 diode u tabli i taman je za to i najbolje. komad je 2-3 KM

ugodi ženi vazda, al gledaj da to lijepo i izgleda :D
 
Član
Mislim da bi bilo najbolje ako spojis na svjetlo kabine, tako da se pali samo kad otvoris vrata, ili kad gore upalis svjetlo...
Mislim da bi smetalo da ti je stalno upaljeno.
 
Top