Porschea Cayman

Porschea Cayman

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
01.jpg


Donosimo vam neslužbeni, ali ipak vrlo zanimljivi render druge genegracije Caymana za čiju je izradu zaslužan daroviti 3D stručnjak Andrei Avarvarii


Znamo kako je Porsche namjerno umanjio privlašnost manjeg coupea kako ne bi slučajno otimao kupce modelu 911. No, manji, zeleniji automobili su sve popularniji pa bi sljedeća generacijamogla biti značajno unaprijeđena, a diferencijacija 911 i Caymana će biti postignuta daljnjim povećanjem ekskluzivnosti većeg i starijeg brata.

U skladu s time Andrei Avarvarii je osmislio znatno aatraktivniji izgled druge generacije Caymana. Primjetni su utjecaji modela 959 te Carrere GT, a najuočljivije značajke su bočni usisnik zraka, okrugla svjetla, LED dnevna svjetla za vožnju, pokazivači smjera u bočnim retrovizorima, stakleni krov i sl.
 
Član
gube svoju liniju...sve ostalo je the best ali odstupanja od tradicije nimalo mi se ne sviđa...pa makar ako i trun odstupe kao što su u ovom slučaju neke škrge, neka širina...majkemi isto GTR...svi se furaju na gtr...jeb..ih GTR on je nissanov
 

IGY

Član
meni se svidzane znam za ostale, ali ja se ne bih zalio da mi ga neko pokloni :D
 
Član
Prosli cetvrtak sam se vozala kao suvozac u cayman s-u.. kod 297 sam prestala gledati u tacho i samo kao pauk rasirila ruke i cvrsto se drzala.. hahaha.. HOCU ovo auto :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top