Porsche nagrađuje zaposlenike bonusom od 6000 eura

Porsche nagrađuje zaposlenike bonusom od 6000 eura

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
porsche-gl.jpg


Porsche će tisućama svojih zaposlenika isplatiti bonus u iznosu od 6000 eura zbog iznimnih rezultata tvrtke u nedavno zaključenoj poslovnoj godini 2007/08, koja je okončala 31. srpnja…

Ovogodišnji bonus stiže nakon lanjske nagradne isplate od 5200 eura zbog plodonosne fiskalne 2007. Šest tisuća eura bit će isplaćeno svakom stalno zaposlenom radniku koji se tvrtki pridružio prije 1. kolovoza 2007. U Porscheu navode kako se 3800 eura ovogodišnjeg bonusa odnosi na operativni rezultat, 700 eura dolazi od financijskih transakcija, dok se 1500 eura daje na ime Porscheovog 60. rođendana.
 
Član
MAjke ti mile, taman za goriva....ovdje nama ljudima za plodnu fiskalnu godinu uzmu 6000€ da im bude jso plodnija :D
 
Početnik
tibor987 je napisao(la):
ovdje nama ljudima za plodnu fiskalnu godinu uzmu 6000€ da im bude jso plodnija :D
jao, tibore, jao... odlicno primjeceno! hihiihhi

veoma dobra poticajna mjera za zaposlene... kad bi moj upravni odbor bio ovako fini i darezljiv... mada, ne treba mi ovoliko... jedno 500 "ojra" i super...
 
Član
bilosto je napisao(la):
jao, tibore, jao... odlicno primjeceno! hihiihhi

veoma dobra poticajna mjera za zaposlene... kad bi moj upravni odbor bio ovako fini i darezljiv... mada, ne treba mi ovoliko... jedno 500 "ojra" i super...

ne moze bit viska;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top