Popravke nakon kradje muzike.

Popravke nakon kradje muzike.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Posto sam skoro ostao bez muzike u autu, morao sam nesto raditi, pa sam poceo da radim na vratima, evo par slikica kako je bilo i kako je sad.Jednostavno je al meni se svidja, morao sam ovo zavrshiti jer su mi ukrali zadnju dasku sa zvucnicima, a tapacirung na vratima, mi je doshao usput. molim za vashe komentare, sugestije i kritike. Icon_wink
[attachment=28392]
[attachment=28393]
[attachment=28394]
[attachment=28395]
[attachment=28396]
[attachment=28397]
[attachment=28398]
[attachment=28399]
[attachment=28400]
 
Član
Nemam, sad, al imam u planu stavljat dvije 12-ke, sto se tice muzike, sve mi je sad u sobi , moram uzeto josh nekoliko komponenata pa kad kompletiram onda cu stavljati.
 
Član
... woofer se zastekao kod Emira u sobi (Marutija) dok ostatak su "postenjacine" odnele svojoj kuci...:D
brate nakon svega sto sam video na tvom autu stvarno nemam reci, imas "zlatne ruke"...
ovo je ispalo odlicno! ;)
 
Član
heheheheheh vidio si kako lajsne od laminata urade cudo, hahaha a niko ne bi skontao, samo moram cekati malo bolje vrijeme pa da ono nebo popravim sto se je odlijepilo. heheh hvala na pohvalama :icon_smile:;)
 
Član
Maruti je napisao(la):
heheheheheh vidio si kako lajsne od laminata urade cudo, hahaha a niko ne bi skontao, samo moram cekati malo bolje vrijeme pa da ono nebo popravim sto se je odlijepilo. heheh hvala na pohvalama :icon_smile:;)

nebo popravi i ofarbaj , i sto brze stavi tu zzziku .
 
Član
Ma nema potrebe farbati, jer mi je nebo samo se malo na sredini odlijepilo i to je to, a sa muzikom necu da zurm, jer hocu da sve pokupujem novo, a vec imam neke komponente, u kutijama slozene.
 
Početnik
svaka cast, jos jedan dokaz kako se sa malo volje i maste moze svasta napraviti..


jos jednom respect majstore..;)
 
Član
Dobro uradjeno :cool:;) i nabaci kakav alarm sebi prije nego stavis ponovo muziku da ove lopove barem malo odbije ...:icon_rolleyes:
 
Član
Hvala ljudi na pohvalama, nije nista komplikovano, moglo se je i bolje odraditi, al i ovako je dobro, ovo sve sto sam uradio nije me koshtalo ni punih 30 KM, za materijal. :icon_smile: ;)

guster je napisao(la):
da nisi pojeo one hamburgere mozda bi jos bolje ispalo hehehehehe

;)

hahahaha, pa mozda jer mi je nakon njih pritisak malo pao, pa mi se spavalo hehehe ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top