Pomracenje u Sarajevu :D

Pomracenje u Sarajevu :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi moji sta ono bi, cijeli grad nije imao struje od 5 do bog zna kad? Koliko li je samo raje zapelo u BBI, a pogotovo u liftovima hahaha :D jel bilo kakvih iskustava cudnih.. ja srecom zapalio po danu za zenicu :p
 
Član
bila jedna scena..ja sa djevojkom prolazim pored tramvaja..pun tramvaj naroda,valjda kontaju sad ce krenuti...otisli mi u park,vracamo se za nekih 45 minuta...ljudi i dalje sjede u tramvaju...:lol:
okamenili se cekajuci :D
 
Administrator
sub3r je napisao(la):
bila jedna scena..ja sa djevojkom prolazim pored tramvaja..pun tramvaj naroda,valjda kontaju sad ce krenuti...otisli mi u park,vracamo se za nekih 45 minuta...ljudi i dalje sjede u tramvaju...:lol:
okamenili se cekajuci :D

:lol::lol::lol:
 
ne morate mi vjerovati al ja sam sa drugaricom ostao u liftu , i to izasao iz skole , i trebao kod nje da uzmem nesto , ona zivi na skend. i u po frke stade , al ja ne bi bio ja kad bi to sve tako islo , naravno pred nas dvoje u liftu je bilo jos 3 ljudi :D
 

LSD

Član
Vernes_AMG je napisao(la):
ne morate mi vjerovati al ja sam sa drugaricom ostao u liftu , i to izasao iz skole , i trebao kod nje da uzmem nesto , ona zivi na skend. i u po frke stade , al ja ne bi bio ja kad bi to sve tako islo , naravno pred nas dvoje u liftu je bilo jos 3 ljudi :D

jesi baksuz tebe je Bog prokleo :lol:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
ne morate mi vjerovati al ja sam sa drugaricom ostao u liftu , i to izasao iz skole , i trebao kod nje da uzmem nesto , ona zivi na skend. i u po frke stade , al ja ne bi bio ja kad bi to sve tako islo , naravno pred nas dvoje u liftu je bilo jos 3 ljudi :D

e jbg :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top