Pomoc..Zvuk

Pomoc..Zvuk

Član
Evo temu sam otvorio,al izgleda na krivom mjestu..
Imam Hyundai Accenta 1.3 motor.. Oni su jako tihi..skoro ih se i necuje..
Dakle kako da pojacam zvuk znatno jace motora auta,a da nemoram mjenjat auspuh ili
radit na auspuhu?
 
Član
Uzmi čekić i probuši zadnji lonac. Ili ako je moguće, otvori kutiju zračnog filtera.:cool:

Zvuk će da bude kao da imaš v8 pod haubom:cool:
 
ZELA GTI je napisao(la):
Uzmi čekić i probuši zadnji lonac. Ili ako je moguće, otvori kutiju zračnog filtera.:cool:

Zvuk će da bude kao da imaš v8 pod haubom:cool:

Hahahahaha,mozes jos ubaciti 2-3 zileta ali ce ih brzo izbaciti..............:cool:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Uzmi čekić i probuši zadnji lonac. Ili ako je moguće, otvori kutiju zračnog filtera.:cool:

Zvuk će da bude kao da imaš v8 pod haubom:cool:

Kojeg lonca..mislim nekuzim sta oces rec..kod nas se mozda to drugacije izrazava.??
 
Član
Probusis nekoliko rupica na loncu civijom i imas zvuk boli glava :D ... Pa najisplatnije ti je neki protocni lonac nenad sa foruma je prodavo , gljivu ispod haube i bit ce zvuk extra;)
 
Član
Lonac ti je dio auspuha. Zavuci se pod auto i vidjeti ćeš dva. Jedan je na zadnjem dijelu auta, blizu mjesta gdje ti izlazi rora. Njega porazbijaj čekićem. Ako ti se zvuk svidi, razbij i onaj drugi:cool:

brmmmm, brmmm
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Lonac ti je dio auspuha. Zavuci se pod auto i vidjeti ćeš dva. Jedan je na zadnjem dijelu auta, blizu mjesta gdje ti izlazi rora. Njega porazbijaj čekićem. Ako ti se zvuk svidi, razbij i onaj drugi:cool:

brmmmm, brmmm

Hvala na savjetu..
 
Malo ne razumijem neke ljude!?Fabrika napravila tih motor a ti zelis sada glasan motor kojim ces buditi komsije ujutro!?Izgleda da sam bas ostario....:icon_question:
 
Član
Lijepi Dzoni je napisao(la):
Malo ne razumijem neke ljude!?Fabrika napravila tih motor a ti zelis sada glasan motor kojim ces buditi komsije ujutro!?Izgleda da sam bas ostario....:icon_question:

E moj Dzoni danas nije nista ko nekad,sve kontra:lol:
 

DLS

Početnik
Lijepi Dzoni je napisao(la):
Malo ne razumijem neke ljude!?Fabrika napravila tih motor a ti zelis sada glasan motor kojim ces buditi komsije ujutro!?Izgleda da sam bas ostario....:icon_question:

sve velahavle :lol::lol::lol:
 
Top