Pomoc sa autodijagnostikom

Pomoc sa autodijagnostikom

Član
Cuo sam da mogu naci ovaj software na internetu na nasem jeziku(ako nema na nasem ni ne mora,ja ne mogu naci ni na engleskom),ako je istina da se moze naci molio bih vas da mi date link,ili da mi kazete stranicu na kojoj to mogu naci. U pitanju je autodijagnostika delphi ( autocom delphi 2013.1)
 
Član
delphi dijagnostika ti skoro pa nista ne znaci. Daces pare dzaba na univerzalne dijagnostike, jedina univerzalna da valja je Bosch KTS a ona je preko 5000, znaci mani se tih univerzalaca, nego izaberi dijagnostiku za odredjenu marku auta i to je to...
 
Član
delphi dijagnostika ti skoro pa nista ne znaci. Daces pare dzaba na univerzalne dijagnostike, jedina univerzalna da valja je Bosch KTS a ona je preko 5000, znaci mani se tih univerzalaca, nego izaberi dijagnostiku za odredjenu marku auta i to je to...

zavisi sve za koje potrebe ti treba dijagnostika. ja koristim vag com, licenciran program sve. programiram ključeve, aktiviram tempomate, alarme , mjerni blokovi u trenutnom vremenu i još dosta toga.

Bosh je za ozbiljnije ljude i servise
 
zavisi sve za koje potrebe ti treba dijagnostika. ja koristim vag com, licenciran program sve. programiram ključeve, aktiviram tempomate, alarme , mjerni blokovi u trenutnom vremenu i još dosta toga.

Bosh je za ozbiljnije ljude i servise
koliko se inace krece ta boschova univerzalna(za VaG grupaciju il sta vec) :D
i jel postoji mogucnost brisanja gresaka koje ostaju nakon zamjene senzora i slicnog) reset, te kako cita greske auta onako , koliko je sposobna da pronadje kvar. cita li recimo pritiske dizni. turba i ostalog:) itd..ako ti nije problem jos malo opisi :) bio i zahvalan
 
Član
koliko se inace krece ta boschova univerzalna(za VaG grupaciju il sta vec) :D
i jel postoji mogucnost brisanja gresaka koje ostaju nakon zamjene senzora i slicnog) reset, te kako cita greske auta onako , koliko je sposobna da pronadje kvar. cita li recimo pritiske dizni. turba i ostalog:) itd..ako ti nije problem jos malo opisi :) bio i zahvalan

VAG COM ti je najpoznatiji i najbolji program za VW vozila, to jest vw audi seat škoda.
brišeš greške, chek engine lampice, lampice od airbaga u nekim slučajevima samo, reset servisa, čita greške odlično, nema da nesto izostavi itd, pronalazi znaci kvarove vrlo efikasno, odma ti izbaci i kod te greške, pa onda taj kod ukucas na google ili na autodati onda dobijes opsirniji odgovor i mogućnost popravke , kako šta itd...
čita pritisak dizni, turbine, vrijendosti protokmjera, punjenje akumulatora , temperatura usisa, temperatura goriva, temperatura vode ulja itd ...

i možeš ovaj program kod mene kupiti, radi dakle na autima od 96 do 2005 godine, mođe i preko 2005 godine al samo na motoru ne ulazi u elektroniku . dobiješ CD+ usb kabal , radi na win7 i win xp , program je na engleskom jeziku i licenciran je i dobit ćeš gratis auto datu na hrvatskom jeziku ;)
 
imam i to, malo je skuplji, al eto ja dosta radim s autima do 2005 godine tako da mi ne treba can bus :D
a inace ko god ima to auto preko 2005/6 godine ode on u servis malo jači, neće kod običnog automehaničara
za ovo zadnje si u pravu :) (ja prvi bi tako) :)
a meni i treba tu negdje do 2005 (za sad) , slabo se i rade vozila iznad ovog godista :)
a fazon je sto ja sad trenutno nemam apsolutno nista od tih stvari il cega vec
pa hajd na PP cemo vidjet kako to ide sta treba, kolko para i tako..:)
 
Top