Pomoc oko xenon sijalice Golf V GTI

Pomoc oko xenon sijalice Golf V GTI

Drustvo ko zna koja ide xenon sijalica u pomenuto vozilo ko je ima na stanju i koliko KM i jos sta dje i kako oko preuzimanja?

Zahvalan unaprijed
 
Član
ako ti je original xenon ja MISLIM da je H7, ali te "original" sijalice su ti malo preskupe, rodjak na golf IV original dvije platio 250KM u servisu.. znaci ima ti u svakom vw servisu.. otidji i pogledaj..
 
jest orginal voza se gti vec treca godina i sad crkla a nikako da se pogleda koja je mada ja sumnjam da je H7 prekomplikovano da da se izvadi sad da provjerim sta pise na njoj
 
Član
Ako su ti bixenon orginal ide ti d2s sijalica, vjerovatno 4300k(pazi na boju da ti se uklopi sa drugom) cijena sve zaivis al oko 100km, u ovlašćenom bolje i negledaj :D

Ako ti je kopija od farova ide h7
 
aServis je napisao(la):
Onda nisu orginal :D

orginal sto posto nisam valjda veslo siso

slika681201012129163064.jpg


u socivima xenon pored su duga znaci
 
Član
moze biti da je replika orginalnog fara koji izgleda isto kao orginalni ali na njih dodzu obicni xenoni, h7 a ako je orginalni onda je sijalica d2s i moras imati na socivu klapnu za dugo svjetlo i ovamo pored kao sto ti kazes obicno svjetlo
 
Član
Mislim ono malo glupo al provjeri sigurno da nisu bixenon :) orginal je bixenon sa d2s sijalicama,skini veliki čep ako je ispod opet kao veliki četvrtasti čep onda je bixenon, ostalo su kopije koje isto izgledaju kao tvoji farovi. ide h7 siajlica i namju bixenon klapnu nivelaciju bla bla i još neke sitnice
 
ipak ide na skidanje treba ugrijati prvo garazu :):)

ovako znaci

na sijalici stoji D2S 35W h610 OSRAM to je sve sto pise i kad se pali dugo svjetlo pali se sijalica do u onom prostoru do sociva znaci nije bixenon
 
OK hvala Edo tebe zovem ako se odlucim cekam samo da vidim prijatelj da nema u rezervi slucajno jednu

lockaj temu
 
Top