Pomoc oko struje itd ...

Pomoc oko struje itd ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me kako pojacalo utice na alternator ak. i ostale zaebancije
mozel se sta od toga poebat , sta kako ....
radi se o pojacalo do neki 400 500rms - 1000MAX

zaboravih reci da se radi o ''' Dacia Logan 2007g ''
akumulator 60Ampera
a zabrinuh se jer je alternator preko 1000 km za logana
 
Član
nebi tebalo nista da se pojebe
ja sam imao preko 3 kile rms-ica u autu i normala :cool:
samo dobra struja,dobar akku i no sikiriki

deri misko :lol:
 
Član
za to sto ces ti u kola i fico mere trpit ;) .... ne sikiraj se, a to sto udaras u skodu, sram te bilo :icon_mad: ....
 

IGY

Član
moze ti bez problema raditi na tvom aku, opet nov je pa kakav god da je
i nije nesto pretjerano jako pojacalo, ne ne bi lose bilo da nekad recimo kondenzator neki stavis, nista jako 1 farad dovoljan bi bio
i nemoj kablove tanje od 20 mm2 i to je to
 
Član
eddo je napisao(la):
za to sto ces ti u kola i fico mere trpit ;) .... ne sikiraj se, a to sto udaras u skodu, sram te bilo :icon_mad: ....

haha
ma sala ba
dobra je skoda
@Nego et kolko sam mogo zakljuciti :D nebi nista bilo ni kondenzatoru a ni akumulatoru btw hvala na pomoci
moze lock :D
 

IGY

Član
Faris_D je napisao(la):
obavezno podebljaj masu jer je tanka.

da ga nebuni, da malo jasnije bude
masu sa auta na akumulator, podebljaj sa recimo 20 mm2 ne bi bilo lose ni vise da stavis
 
Član
prijatelju tebi nebi trebalo da skodi,samo kupi ti kablove orginal predvidjene za muziku,i na njima ima osigurac i nece ti skoditi...pazi da se ne prekine negdje jer bi mogao spoj dobiti....pazljivo provedes i goni....:lol::lol:
 
Član
keno_87 je napisao(la):
prijatelju tebi nebi trebalo da skodi,samo kupi ti kablove orginal predvidjene za muziku,i na njima ima osigurac i nece ti skoditi...pazi da se ne prekine negdje jer bi mogao spoj dobiti....pazljivo provedes i goni....:lol::lol:

no sikiriki druze, pojacalo ga ceka kod damira a kablovi kod mene ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top