Pomoc oko otvaranje vrata!!!

Pomoc oko otvaranje vrata!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
radim na golfu 2 i hocu da ukinem steke i da mi se vrata otvaraju na daljinski vec mi je centrala a kako napraviti i sta je potrebno da mi iskoce kad pritisnem na dugme za otvaranje ......a to takodjer hocu da uradim i sa gepekom ...... sta mi je potrebno za to
 
Član
Trebas 3 motorica od centralnog zakljucavanja. Umjesto na mehanizam brave (zaklj - otklj) motorici se postave na mehanizam unutarnje steke - tj. da simulira povlacenje rucice za otvaranje vrata. Zakljucavanje ti vise i nije potrebno s obzirom na to da neces imati steke, trebas jos neki daljinski, od nekog alarma , spojis dugme od zaklj. na recimo lijeva vrata, dugme od otklj. na desna vrata, i ostane ti dugme za gepek i voila :) et, ukratko objasnjeno
 
Član
Lijepo ti je trizex objasnio! al nebih ti preporucio jer tkogod je uradio kasnije je se kajao :) .. isprazne se baterije i nemozes otvorit vrata hehe.. al opet tvoje auto tvoja volja :D
 
Član
uni--que je napisao(la):
Lijepo ti je trizex objasnio! al nebih ti preporucio jer tkogod je uradio kasnije je se kajao :) .. isprazne se baterije i nemozes otvorit vrata hehe.. al opet tvoje auto tvoja volja :D

Zato ostavi zice negdje ispod karambolke il na nekom skrivenom mjestu gdje samo on zna za to i ako se isprazne otvori sa baterijom od 9 V :cool:;)
 
pa ako imas dobar aku onda ne bi trebalo biti problema, ako ti je aku takav da ni motoric od centralne ne moze pogurati baci ga......
kako ce tek upaliti auto.....
 
Član
Trizex ti je dobro objasnio znaci treba ti alarm koji ima funkciju otvaranja gepeka na sebi ili da gepek spojis da se otvara iz auta a ne preko daljinskog sto se tice motorica uzmi opelove kvalitetnji su od ovih china sranja al pametnija ti je varijanta da stavis audijeve brave bez kljuca jer to bez brava vremenom postane mukotrpno:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top