Pomoc oko kopcanja...

Pomoc oko kopcanja...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima pravo da vam kazem nerazumijem se bas puno u muziku pa bi molio neke strucne ljude da mi to malo pojasne..imam TS-W307D4 i imam 4 kanalno pojacalo ili 2 bridgae moze li mi neko reci kako da skopcam posto ovaj woofer ima sami znate 4 prikljucka 2+ i 2-?
Hvala svima unaprijed na objasnjenju pozzzz....
 
Legend
ako ti je pojacalo stabilno na 2-ohm.a u bridge-u onda ovako

1_4ohmDVC_2ohm.gif


ako ne , sto je Vjerovatno .... ovako

1_4ohmDVC_8ohm.gif



ako si zadovoljan wooferom , nabavi sebi neki monoblock,ili bar dvokanalac koji u bridge-u daje bar 350 / 400W jer 4-kanalac nije bas za woofer.... ne znam o kojem je pojacalu rijec...ali ...
 
Član
tesko ces sa D4 pioneer-om postici nesto ako ti pojacalo nije monoblok jer visekanalci su vecinom nestabilni na 2 ohm-a... :cool:
imas mogucnost duplog bridge-a,svaka zavojnica na pojedan bridge...ali,koliko je to dobro za zvucnik... :icon_biggrin:


o kojem se pojacalu tacno radi :icon_rolleyes:
 
Član
marko_v je napisao(la):
tesko ces sa D4 pioneer-om postici nesto ako ti pojacalo nije monoblok jer visekanalci su vecinom nestabilni na 2 ohm-a... :cool:
imas mogucnost duplog bridge-a,svaka zavojnica na pojedan bridge...ali,koliko je to dobro za zvucnik... :icon_biggrin:


o kojem se pojacalu tacno radi :icon_rolleyes:

Moracu drug pogledati u autu mi je pa javnem...Hvala vam u svakom slucaju ;)
 
Početnik
ado_w je napisao(la):
marko_v je napisao(la):
tesko ces sa D4 pioneer-om postici nesto ako ti pojacalo nije monoblok jer visekanalci su vecinom nestabilni na 2 ohm-a... :cool:
imas mogucnost duplog bridge-a,svaka zavojnica na pojedan bridge...ali,koliko je to dobro za zvucnik... :icon_biggrin:


o kojem se pojacalu tacno radi :icon_rolleyes:

Moracu drug pogledati u autu mi je pa javnem...Hvala vam u svakom slucaju ;)

upravo ono kako sam i rekao kad si neki dan dolazio.. :)

taj woofer na to pojacalo tesko, monoblok i gas
za 200KM 425WRMS-a dobijes...


sve ti pise ispod..
 
Član
Ma znam da sam kupio pogresno pojacalo al nisam sad bas s parama pa nemogu nista mijenjati jbg...

passat2003 je napisao(la):
eh ovako tek sam kupio sebi passata 2003 godiste i imam standardni radio kasetofon od vw u njemu i ne bih da mijenjam ga a ineteresuje me kako ide kopcanje kod radia koji nema cicneva ugradjenih u sebi i imam pojacalo 1000 W i dvije sony-eve 12'',norlalno dvokanalno je pojacalo po 500 W a sad me takodje interesuje da li bi bilo bolje da kupim pojacalo od 2 Kw i da li bi ovi zvucnici mogli raditi na toj snazi ili je bolje uzeti dvije 15''

prijatelju upao si mi u oglas!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top