pomoć nudi mi se zamjena polo gti za mog merca c180 ??

pomoć nudi mi se zamjena polo gti za mog merca c180 ??

Član
Neznam jeli pametno to koliko trosi ovaj mali metak i kakav je za održavat ako ko ima

http://www.pik.ba/artikal/2129424/volkswagen-polo-gti/
 
Član
nisu skupi za odrzavanje, ima dijelova, a nije ni prevelik potrosac
ovaj je fabricki gti i vrijedi sigurno ovih para, ima dobru opremu, pravi je mali zvrk:cool:
 
Član
baš mi se sviđa dobro bi mi legao uz crnog passata :) samo me eto strah pošto se ovi motori pilaju ko zna u kakvom je stanju, na oko je dobar
 
Član
kad malo skontam moj ima 122 ps a ovaj 125 nije velika razlika s tim da je moj puno teži :icon_smile: potrošnja nebi trebala bit veća u pola, to me brine jer ću ga isključivo loko vozit passat je za puta
 
George je napisao(la):
kad malo skontam moj ima 122 ps a ovaj 125 nije velika razlika s tim da je moj puno teži :icon_smile: potrošnja nebi trebala bit veća u pola, to me brine jer ću ga isključivo loko vozit passat je za puta

gdje ce ovaj sepet trosit ko Merc, sta ti je bolan :lol::lol:
to ce ti bit ko da vozis dizela nakon Merca benzinca sto se tice potrosnje a ide dosta bolje
 
Član
ja sam imao druze pola gti...fantasticno auto. Sto se tice potrisnje tu su negdje, s tim sto polo trazi malo vece obrtaje za razliku od merca (imao sam i merca :), za odrzavanje nije jeftiniji...to je sigurno,ali je puno ljepsi,ide fantasticno i pouzdan je...;) kako god neces pogrijesiti ako uzmes. Samo pazi kada je uradjen zupcasti. Kod njega mora se na 130.000km uraditi zupcasti. U ASA autu u Sarajevu dodje oko 1.000km...eto,cisto da znas...:123:
 
napravljen je da se gazi , a danas ta kilometraza nista ne govori , nije bitno koliko je presao , bitno je ko i kako ga je vozio :icon_smile:
 
Član
A prijatelji sumnjam vam nije nijednom mjenjac diran a ode svakom do 16o km minimalno a 700 eura rizik je to neznam
 
Član
ma brate uzmi ti njega pa sta bude da bude,, ako bude srao izmuckaj ga ko kolu i prospi ga po hercegovackim ulicama
 
Top