pomoc-lokacija

pomoc-lokacija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
molio bi vas forumase iz sarajeva da mi pomognete da nadjem lokaciju jednog servisa, rijec je o MEGATREND d.o.o. dzemala bijedica 162 sarajevo, plazma mi riknula pa trebam odvuci na servis a neznam gdje se nalazi, mozda vama nekome znaci adresa pa mi moze objasniti gdje je, ujutro moram odvuci pa mi je malo hitno za lokaciju.. pretrazio sam sve nisam mogao naci.. pomozite:icon_cry:
 
Član
Ovo je jedino sto sam nasao! Tacnije njihov prodajni centar! Isto je u Dz. Bjedica ali br 2! Nadam se da znas gdje je ovo! Pa mozes kod njih otici da te oni upute dalje! ;)
 
Član
Taj Megatrend je prije bio na Ilidzi u Pejtonu, to je maloprodaja, ali mozes traziti broj veleprodaje koja se zove Delfin Computers. Eto znaci samo zovni informacije neka ti daju broj od Delfin Computers, ljudi iz Delfina ti mogu detaljno objasniti gdje se trenutno nalazi Megatrend...
 
Član
ljudi imate + radi pomoci svaka cast ali kasno sam vidio ovo, ev sad dosao iz sarajeva i odma sam nasao, snalazljiv sam hv bogu pa sam odma nasao.. hvala ipak na pomoci.. svaka vam cast.. pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top