Pomoć izgubio kljuc moze lock :D

Pomoć izgubio kljuc moze lock :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Braćo fleš mi se dešava izgubio negdje kljuc a rezervni sam davno izgubio :lol: sad imam auto u garazi ali nemogu u njega! Dali se moze izradit kljuc po bravi da ga obijem i odnesem bravu ili moram promjenuti svih 5 brava(3 vrata, paljenje i rezervar) radi se o kadett-u e s centralnom bravom! Ako neko ima neku šemu volio bih je znati pozz!
 
RE: Pomoć izgubio kljuc

Nema drugog spasa nego zamijenuti ulozak start brave i na vozacevim vratima ako imas centralnu tako da ostale ne diras
 
Član
RE: Pomoć izgubio kljuc

hmmm ma znam to je da promjenim 3 brave ako cu tri onda promjenim i od gepeka samo nediram suvozaceva vrata! Ajde ima li itko nacin nekiiiiiiii
 
BHT Ovisnik
RE: Pomoć izgubio kljuc

u mene je slican slucaj bio,samo nije centralna,na jetti,kljuc puko u bravi,onda u bravara,sve brave promjenili samo nismo rezervoar,samo mi od njega drugi kljuc,sad imam 2 nova obicna:D
 
Član
RE: Pomoć izgubio kljuc

Majke mi znaci negine mi 5 novih brava kupit :icon_cry: majko moja ajde sreca ostat ce mi centralna ako nista ima da bude opasno!
 
BHT Ovisnik
RE: Pomoć izgubio kljuc

nije ti 50km u centru 2,zovnes ga,dođe ti na lice mjesta,u mene je sve izmjenjano,za kontakt,2 vrata i gepekt,samo nismo rezervoar,sve oko 50km,ako ga nemozes odvest dođe ti na lice mjesta,donese svoj alat,torbu i odradi
 
Član
RE: Pomoć izgubio kljuc

50km da mi izmjenja sve!????? :icon_question: Ali cole moram ja kupit 5 brava ko zna koliko su one brate i povrh svega njemu 50km moram dat j*o majku sam bi ih stavio! :icon_question:
 
BHT Ovisnik
RE: Pomoć izgubio kljuc

ne ne
s bravama i radom izaslo oko 50km,znam da je za gepekt brava 10km
 
Član
RE: Pomoć izgubio kljuc

pozz ja mislim da ti to svaki covjek koji pravi rezervne kljuceve moze napraviti novi kljuc samo ako hoce raspitaj se ako je neki obicni kljuc ali mislim da jest.
 
Član
RE: Pomoć izgubio kljuc

WTF ???????????? Aj nemoj me je***t da mi on kupi i promjeni 5 brava za 50km brate daj broj vamo da ga perem odmah sutra!!!!:smajli41:

neso normala je kljuc od kadeta nije mumin u njemu :icon_question:
 
RE: Pomoć izgubio kljuc

ama drug zajmi dvadeset razlicitih kljuceva od raje i probaj otkljucati, upaliti, nadji koji odgovara i odnesi neka ti takav naprave ;););)
 
Član
RE: Pomoć izgubio kljuc

CoL3-99 je napisao(la):
neznam ti broj,mogu ti samo saznat gdje u C2

Brate moj aj saznaj majke ti trteba mi opasno nisam ga upalio ima 100 godina niđe veze ako mognes rijesi broj ili slicno! Hvala puno brate
zen3dom hvala na savjetu
 
RE: Pomoć izgubio kljuc

nema na sta drug, iskreno se nadam da ces uspijeti, najbolja variajnta :cool::cool::cool:
kad mi drug s kljucem od audia 80 pali japanca, sto ti ne bi mogao naci za to auto, hehehe
 
Član
RE: Pomoć izgubio kljuc

Heheeheh pokusat se mora brate a danas iso do covjeka koji se bavi s tim i kaze 100km za sve da mi skine i postavi nove i tu nespada rezervoar :( puno j*em mu brava za kadetta kosta 10km boze sacuvaj! Hvala na savjetima svima pozz nema mi druge nego stoju u sake i placi :( pozz to all! Može lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top