Pomoc hitno potrebna ! Vise ne treba sve je vraceno :)))

Pomoc hitno potrebna ! Vise ne treba sve je vraceno :)))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozzz svima . . . .

Juce mi je neko hakovo profil na fb i promijenio mi pass i na fb i msn . . . nemam vise pristup msn u ni fb u jer mi je neko promijenio sve sifre i stavio neki svoj alternativni E-mail (koji vidim) De ljudi pomozite recite mi kako to da vratim jel mogu ikako saznat preko tog majla gdje je napravljane il nesto bilo kakva pomoc dobro dosla .. . .

Hvalaa Vam ! ! !
 
Početnik
RE: Pomoc hitnooo potrebnaaa

Halal olsun,nema ti spasa,mozda mozes ali to je velikaa zajebancija
 
Član
RE: Pomoc hitnooo potrebnaaa

Obrati se FB i MS-u sa dopisom i pod punim imenom i prezimenom. Ako je kakav gad svašta lošeg može napraviti.
NE RAZVLAČI.
 
Član
RE: Pomoc hitnooo potrebnaaa

privacy@facebook.com

Provalio* ti je u Hotmail, pa je onda jednostavno mogao promjeniti i na FB password.

* Nije moguće provaliti, ili te poznaje, ili ima pristup tvom računaru, ili si nasjeo na neku foru što ti je neko slao, ili koristiš isti password za sve stranice, ili si nekad ukucao password u internet clubu...
 
BHT Ovisnik
RE: Pomoc hitnooo potrebnaaa

meni je isto bilo,pomgao clan iz zenice,neznam kako se zove,rijetko je sada na forumu,ima na profilu sliku od pika,uglavnom sad cu naci pa ti poslati profil,vjerujem da ti moze pomoci;)

http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=3447

evo i ovdje je aktivniji
http://www.pik.ba/profil/bungalo1981/

posalji mu poruku,reci sta se desilo,vidi s njim sta i kako i koliko :)
 
Član
RE: Pomoc hitnooo potrebnaaa

CoL3 je napisao(la):
meni je isto bilo,pomgao clan iz zenice,neznam kako se zove,rijetko je sada na forumu,ima na profilu sliku od pika,uglavnom sad cu naci pa ti poslati profil,vjerujem da ti moze pomoci;)

http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=3447

evo i ovdje je aktivniji
http://www.pik.ba/profil/bungalo1981/

posalji mu poruku,reci sta se desilo,vidi s njim sta i kako i koliko :)



nije bas dugo bio online :icon_sad:
 
BHT Ovisnik
RE: Pomoc hitnooo potrebnaaa

al imas ga na piku,inace naplacuje uslugu,bubam...oko 20-30km,ako ti je bitno vidi,uglavnom nece zeznut,meni netko isto promjenio sifru i na fb i msnu,isti slucaj kao i tebi,uglavnom moak mi je pomogao;)
 
Član
RE: Pomoc hitnooo potrebnaaa

I ja konto isto otvoriti temu kad vidim ovo. Znaci ne postoji nikakva sansa da se sazna odakle je pisano preko ip adrese i sl jer ja sam cuo da moze nesto tako,znaci meni je bitno da saznam koje :D
 
Član
RE: Pomoc hitnooo potrebnaaa

za fb ti je lako... ides tamo da si zaboravio pass ili da ti je neko "provalio" u fb... nisam siguran kako se opcija zove... i onda tu ti izbaci listu odredjenih prijatelja, ti odaberes 3 prijatelja koji ce potvrditi tvoj identitet... kad ih odaberes fb im salje u poruci kod, ti ih zovnes da ti daju kod... kad skupis sva 3 koda ukucas ih i cekas jedan dan (takva procedura) da ti ponovo aktiviraju ACC... a za msn ne znam... tu ima slican nacin gdje moras navesti nekoliko prijatelja, pa alternativni e mail itd ;)

edit: kad vratis account imas tamo negdje u postavkama (mislim da je "privatnosti") da provjeris odakle je sve ulazeno na tvoj profil u zadnje vrijeme... tu pise u vecini slucajeva IP i priblizna lokacija mjesta sa kojeg si se (se neko) logovao ...

puno srece
 
Član
RE: Pomoc hitnooo potrebnaaa

zuka_ je napisao(la):
I ja konto isto otvoriti temu kad vidim ovo. Znaci ne postoji nikakva sansa da se sazna odakle je pisano preko ip adrese i sl jer ja sam cuo da moze nesto tako,znaci meni je bitno da saznam koje :D

ja mislim da ima . . . .
u ovo dan dva ti javim sve ;)
 
Član
RE: Pomoc hitnooo potrebnaaa

javi ako sta saznas jer mene ne interesuje profil,mene zanima koje to jer se svasta desavalo i otprilike kontam ko bi mogao biti,al necu bez neki veci dokaza da napadam ;)
 
Član
RE: Pomoc hitnooo potrebnaaa

Sto ti znas popraviti raspolozenju covjeku :cool: a znaci nema to sanse da se sazna nikako :icon_mad:
 
Član
RE: Pomoc hitnooo potrebnaaa

Prvo neće ti oni reći (facebook), drugo i da se direktno spojio (sa bosanskom IP adresom) ovi naši dunđeri ne znaju pertle zavezati, a treće ako je koristio proxy onda baš nema šanse.

htw2.png


Ne koristite lične podatke za password ili podatke koje neko može od vas izvući riječima, tipa kad ti je rođendan, broj telefona, u koga si zaljubljen itd itd...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top