Pomoc hitno oko mjenjca

Pomoc hitno oko mjenjca

Član
Pozdrav svim forumasima, imam jedan problem, mozda i nije problem ali mene je uhvatio strah. Dakle radi se o sledecem:
Odmah na pocetku da kazem da sam zensko i da sam sto se tice auta laik totalni, ali volim brzo voziti i danas mi je bila prilika takva da je biciklista ili je bio pijan ili ga je ovo sunce opalilo krenem da ga preticem, a on krenu prema autu ja vozila u 3coj i da u toj velikoj brzini (ne mislim auta nego brzini straha) presaltam u 4vrtu, uhvati me panika i ne uleze mijenac dobro u brzinu culo se neko struganje ali sam odmah odreagovala. Sad me zanima posto ne smijem reci ocu da li ce to pokazati za mjesec dva da nije crklo sta auto ide normalno cak sam otisla na magistralu da testiram cetvrtu brzinu sve radi perfektno odgovarajte sto prije molim vas u zemlju cu propasti :((
 
Član
Ako ide normalno nisi nista zeznula, samo ubuduce pazi da to ne radis jer ces zeznuti sinhrone brzine ;)
 
Član
Ma nista to nije,vjerovatno u panici nisi dobro kvacilo stisla.desava se to nekad i iskusnim vozacima :).Samo gasiraj ;):123:
 
Top