Pomoc!! Help!!

Pomoc!! Help!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav imam problem pregorjele su mi obe sijalice sto osvjetljavaju instrument tablu... (gdje se pali grijanje) zna li netko kako se rastavljaju ove plastike a da nista ne slomim???
 
Član
mario05 je napisao(la):
Pozdrav imam problem pregorjele su mi obe sijalice sto osvjetljavaju instrument tablu... (gdje se pali grijanje) zna li netko kako se rastavljaju ove plastike a da nista ne slomim???

Kod kojeg je ovo auta ?
 
Član
Vec sam bio napisao... probaj kroz pretinac provuci ruku..i preko dvije kopce, nakon sto ih otpustis.. izvuc konzolu... Tako sam ja kod svoje honde radio..
 
Član
mario05 je napisao(la):
Pozdrav imam problem pregorjele su mi obe sijalice sto osvjetljavaju instrument tablu... (gdje se pali grijanje) zna li netko kako se rastavljaju ove plastike a da nista ne slomim???

a gdje se ti nalazis
 
Član
0g1 je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
Pozdrav imam problem pregorjele su mi obe sijalice sto osvjetljavaju instrument tablu... (gdje se pali grijanje) zna li netko kako se rastavljaju ove plastike a da nista ne slomim???

a gdje se ti nalazis

Kiseljak

Aditas je napisao(la):
Vec sam bio napisao... probaj kroz pretinac provuci ruku..i preko dvije kopce, nakon sto ih otpustis.. izvuc konzolu... Tako sam ja kod svoje honde radio..
kad kazes pretinac... jel mislis na mjesto za cd-player??
 
Član
Ne.. mislim na pretinac ispred suvozaca... Otvoris ga, ima neki fazon... i onda uvidis rupu sa lijeve strane.. provuci ruku i napipaj te kopce...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top