POMOC gdje nabaviti ovakav akumulator...

POMOC gdje nabaviti ovakav akumulator...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eh ljudi molio bih ako ima neko da pomogne, potreban mi je akumulator kao sa slike...auto je chrysler sebring, i ima ovakav akumulator kao sa slike...trazio sam po sarajevu ali nigdje nema...pa eto ako neko zna ima li se naruciti gdje ili sl...

ps75_775.jpg
 
Član
stoji u blatobranu jel tako,., jesi gledo u hrasnom kod robota prodavnica akulumatora moglo se narucit
 
Član
nazovi sladaboni jeste da je u banjaluci ali voze oni po citavoj bosni akumulatore 051 311 212. oni su uvoznici varte, dynamica, black i white horsa
 
Član
www.vesprom.ba to je ta radnja u Hrasnom u blizini Selex pumpe pogledaj kod njih stvarno imaju veliki izbor + usluzni ;)
 
@sema...jeste u blatobranu se nalazi, bas preglupo ali eto...
@scorpio...hvala ti puno, nazvat cu i provjeriti...
@cash...bio sam bas danas u toj radnji, i rekli su mi da nema nigdje u bih niti se moze naruciti...jedini nacin je da se preprave kleme na normalan akumulator...hvala...
 
Član
Da si par dana ranije objavio temu, imao sam ja polovan a dobar takava, al je otisao sa autom u otpad. Bacio Mitsi Lancera u otpad, a takav aku je bio u njemu koliko se sjecam, reko kome ovo prodat, tak da je otisao sa autom... Steta...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Da si par dana ranije objavio temu, imao sam ja polovan a dobar takava, al je otisao sa autom u otpad. Bacio Mitsi Lancera u otpad, a takav aku je bio u njemu koliko se sjecam, reko kome ovo prodat, tak da je otisao sa autom... Steta...

Pa nemoras mu sa ovim na muku prisjedat;)
imao, bacio, zajebo se... presuti i vozdra.
 
Član
Pa mozda je liku korisna informacija da ima isti u Lanceru iz 95-te, ak se ne varam... Joj, joj... :icon_rolleyes:
 
Član
auto line je bio zastupnik crayslera za bih jesi bio kod njih mozda je sta ostalo,. Odi i do hundaji mislim da je u stari accent takav akuu,.,
Druga opcija zovi hrvatsku tamo ima zastupnik i oni su imali samo meni se tada zuriloo,.,
Da prepravljas blatobran i plastike oko cime su zavrnute zaljepljene neznam al nema ni mjesta,.,
Jel se u te aku moze sipat kiselina il sta vec
 
Član
Isti akupulatori dolaze u Opel Sintri,imao mi rodjak jednom narucio u Opel servisu,a posle skontao i prepravio na normalne kleme i evo vec godinama bez problema.Nemoj se patiti džaba nego prepravis to,nije neki trisak i uzmes normalan akumulator.;) ;) ;)
 
Član
Dosta "istočnih" ima takav. Svojevremeno dok sam Vozio Maplea zaustavio me tip iz Srbije sa nekim kineskim (mislim BYD). Imao nekih problema i majstor misli da je sve do baterije. Poslušaj savjet, ako je moguće prepravka instalacija i kosti normalne.
 
Član
BoB_MarleY je napisao(la):
eh ljudi molio bih ako ima neko da pomogne, potreban mi je akumulator kao sa slike...auto je chrysler sebring, i ima ovakav akumulator kao sa slike...trazio sam po sarajevu ali nigdje nema...pa eto ako neko zna ima li se naruciti gdje ili sl...

ps75_775.jpg

ajd posalji mi podatke o autu pa cu ti provjerit za ovo
 
e ljudi hvala puno svima na informacijama...ipak su se prepravile kleme kod majstora to je bila nabezbolnija opcija...:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top