Pomoc:DVD player

Pomoc:DVD player

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je neko od vas ubacivo km/h sat od trice u dvicu???
Danas sam malo uporedjivo satove i po mojoj procjeni da moze samo je tricin malo visi al da se sredit, i imal kakvih problema prilikom spajanja elektronike na sat???????????
 

IGY

Član
RE: Pomoc:

jesam ja nekad davno, dok sam vozao sivu dvicu
tesko pravo, moze stati, ali ima puno luftova sa strana, no tad nisam bio toliko strucan da to sve napravim da vvalja, mozda ti neki plasticar moze napraviti neke kao distancere ili nesto slicno
 
Član
RE: Pomoc:

ne lici ni nasta ;)

ostavi od dvice ili stavi tablu i sat od G3 ;)
ostane dosta supljina okolo, npr kad je kazaljka okomito(na 100km/h) ne vidi se vrh kazaljke
 
RE: Pomoc:

ma ne odgovara mi tabla od trice puno je niska pa mi smeta, sta cu kad sam 190cm visok
ma ja to najvise radi obrtaja i malo furke, sad mi je motor 1.9 i alternator od trice pa laze ovaj obrtomjer.
PS Igy imas li slucajno sliku...???
 
Član
RE: Pomoc:

komsija,ja sam radio i ne lici to ni na sta,moze se uglaviti,ali ima rupa,ili ako ustimas gore da vidis sat,neces onda vidjeti signalne lampice dole,a i da stavis taj sat treba ti i elektronski pinjon od mk3 +dzekovi
Ja koliko znam obadva altrnatora salju isti signal

a sto se tice kompletnog kokpita od G3,nije istina da je tijesno,zavisi ko ti to ugradi,ja sam sebi uradio u svog golfa, vidio si,pa mi nije tijesno a vislji sam od tebe mnogo vise,fulo si pri mjerenju,nemas 1.90
Ako se pravo uradi,bude ti komotno kao i u dvojci,mala razlika,a radio sam momcima u Srebreniku i u Gracanici i u Tuzli,nikom ne smeta.E sad prostor mogu suziti sjedista,ako se ugrade neka druga,pa ne idu dovoljno nazad ili ako neko preferira malo spusteniji volan,pa i to suzi prostor.;)
 

IGY

Član
RE: Pomoc:

nemam slike, toliko je grdno bilo da mi se nije dalo slikati :lol:
 
RE: Pomoc:

code: KR je napisao(la):
komsija,ja sam radio i ne lici to ni na sta,moze se uglaviti,ali ima rupa,ili ako ustimas gore da vidis sat,neces onda vidjeti signalne lampice dole,a i da stavis taj sat treba ti i elektronski pinjon od mk3 +dzekovi
Ja koliko znam obadva altrnatora salju isti signal

a sto se tice kompletnog kokpita od G3,nije istina da je tijesno,zavisi ko ti to ugradi,ja sam sebi uradio u svog golfa, vidio si,pa mi nije tijesno a vislji sam od tebe mnogo vise,fulo si pri mjerenju,nemas 1.90
Ako se pravo uradi,bude ti komotno kao i u dvojci,mala razlika,a radio sam momcima u Srebreniku i u Gracanici i u Tuzli,nikom ne smeta.E sad prostor mogu suziti sjedista,ako se ugrade neka druga,pa ne idu dovoljno nazad ili ako neko preferira malo spusteniji volan,pa i to suzi prostor.;)
pa radi i sad obrtomjer al zakucava u crveno brzo, jedino da ti pokazem pa da se sam uvjeris i visok sam 190cm. a da ugradjujem cijelu tablu to je puno para...
 
[attachment=17486][attachment=17487]
dobio sam ovaj DVD player Alpine IVA-D310R ali nemam neke dzekove za izlaze pa ak se ima gdje kupit i kolko bi kostalo. hvala
 
Član
znam da ima u FIS vitezu...ako ima negdje oko srebrenika FIS trazi oni imaju 100%...
 
ev malo sam googlooooo i skonto da mi treba pojacalo za ovaj DVD. ima sigurno u caraudio samo ne pisu cijene.....
 
Legend
vrhunski proizvod definitivno,imao sam prilike ceprkati jednom .....:D

koliko vidim na caraudio.ba da ima 50x4izlaze,jedino ako te nisam pogresno skuzio "da ti treba pojacalo za NJ"

http://www.caraudio.ba/index.php?Itemid=1&flypage=shop.flypage&option=com_virtuemart&page=shop.product_details&product_id=219
 
pa dobio sam neke kablove al treba pojacalo.moze se spojit da radi al nema izlaza
znal neko kolko vrijedi ovaj DVD??
 
Član
Otvori novu temu u dijelu foruma za auto akustiku dobit ces vise odgovora!
A za detaljnije informacije imas net, Muhu & caraudio.ba! ;)

Ak'ti bude trebalo pojacalo mogu ti ja nabavit nekih......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top