Polo 1.9 SDI ... peco_edi

Polo 1.9 SDI ... peco_edi

Član
Polo 2001.god 1.9 SDI
-air beg 2X
-daljinsko-centralno zakljucavanje,alarm (radjeno naknadno)
-xenoni (radjeno naknadno)
U glavnom klasicna SDI oprema :lol: sem ovih naknadno uradjenih stvarcica ima tu jos nekih planova al optom potom...

35bsd9k.jpg


102qzi8.jpg
 
Administrator
na slikama ne izgleda lose... daj nam slike po danu.... i slikaj unutrasnjost... fale mu neke fine felgice ;)
 
E sad je dobar ;)

Lijep polo :cool: kolko vidim na slici fali prednji znak, uradi maku bez znaka za pocetak

I po mogucnosti lijepe neke felge nabaci :icon_biggrin:
 
Član
Sto se tice znaka...majmuncina mi je slomila i masku kada ga je krala,na otpadima sam trazio znak nema niko. Covjek mi je istresao dvije vrece znakova nema za pola, ni po sopovima po gradu. Pa sam napravio nesto za prvu priliku na DIY osnovi...

Masku bi ispeglao al me nervita ovaj otisak znaka na haubi.
 
Administrator
ma uzmi masku bez znaka i trebao bi da dodje umetak koji se stavlja na haubu da se popuni ta rupa ;)
 
Član
OOOOO pa jos jedan Polo parkiran u garazu,sve nas je vise,na kraju ce nas biti vise nego golfova II. Svaka cast na izboru auta,samo to mogu reci. Kad ubacis jos slika komentarisat cemo ti, BTW hoces kupit maglenke za Pola,znam gdje ima kompletan za dijelova,,i mozes i masku da uzmes;););)
samo treba da pokazes zainteresovanje i rijesit cemo ti;)

pioneer_09 je napisao(la):
ma uzmi masku bez znaka i trebao bi da dodje umetak koji se stavlja na haubu da se popuni ta rupa ;)

u fk katalogu ima taj dio,koji puni onaj zarez na haubi,i ide preko farova,pa se dobiju i obrve,koliko sam vidio dobro izgleda,cini mi se da je cijena oko 20€;)
 
Član
Oki druze,mada sad zelim da neke pare prvo ulozim u presvlacenje sjedista pa vidjecemo...u glavnom tu smo dogovoricemo se naravno.

Bice novih slika dok ufatim samo vremena i finog osvetljenja hehehe
 
Član
peco_edi je napisao(la):
Oki druze,mada sad zelim da neke pare prvo ulozim u presvlacenje sjedista pa vidjecemo...u glavnom tu smo dogovoricemo se naravno.

Bice novih slika dok ufatim samo vremena i finog osvetljenja hehehe

samo polako i detaljno,i ja isto planiram da presvucem svoja sjedista,zao mi je da se poderu ako se vec mogu spasit;). Baci nam sliku unutrasnjosti,da vidim kakva su sjedista,jesul ko kod mene? (pogledaj kod mene u garazi);)
 
Član
ArminM je napisao(la):
peco_edi je napisao(la):
Oki druze,mada sad zelim da neke pare prvo ulozim u presvlacenje sjedista pa vidjecemo...u glavnom tu smo dogovoricemo se naravno.

Bice novih slika dok ufatim samo vremena i finog osvetljenja hehehe

samo polako i detaljno,i ja isto planiram da presvucem svoja sjedista,zao mi je da se poderu ako se vec mogu spasit;). Baci nam sliku unutrasnjosti,da vidim kakva su sjedista,jesul ko kod mene? (pogledaj kod mene u garazi);)

Mislim da nisu ista,kod tebe imaju airbag kod mene ne.Samo je vozacemo u losem stanju ostala su u relativno dobrom stanju..evo jedna slikica (nisu moja ali su indenticna hehehe) dok ne uradim sliku svojih...

152hkr9.jpg
 
Član
kod koga si mislio presvlacit sjedista:icon_rolleyes:
Meni je jedan rekao oko 200km sve da presvuce
 
Član
Posto sam nedavno ostao bez znaka na maski,a nemam namjeru raditi ubrzo ispravljanje maske ovako sam rijesio postojeci problem. Nakon obilazenja par otpada i prodavnica i bezuspjesnog pokusaja da nadjem odgovarajuci znak,malo sam se zajebavao i ispalo je ovako

dzuqoj.jpg


16h6sqr.jpg
 
Administrator
iskreno bolje da ga nema nikako nego i takav da je... meni se ni malo ne svidja ;) al to je samo moje misljenje ;)
 
Top