policija = stoka

policija = stoka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
danas kao i svaki dan tipicno izlazim iz busa na spanskom trgu u mostaru te mislim do skole,naime vidim skupinu 15-ak momaka mojih godina,oko 18g. uglavnom. Inace imamo problema u nasoj skoli sto se zna desiti da nas secka skupina bosnjaka i zeli nas izmlatiit kad nas je malo.(ne vrijeđam nikoga,cak sto vise imam bolje raje njih nego svojih,ovo je tipicna po obicaju navijacka skupina) Zatim kontam necu prema skoli odoh u drugom smjeru gdje oni ne idu,al vidim jos dovojicu iz skole,jedan mlađi,jedan stariji,velim vidi one sumnjive grupe,al kazu oni hajmo ko ih jebe,vidim oni mašu jos nekima,idemo tako nekih 30-ak metara oni posli za nama polako,vidimo oni ubrzavaju i mi tako,kad ovaj jedan sto je bio samnom pođe bjezat,ja taman mislio pokupiti kamen,oni kako to ugledase sprint za nama,te nekih 200-njak metara puni šprint bjezim samo do policije,je je tu sudska policija,uspio doci do njih da me ne uhvate,oni stali par metara dalje,bilo par policajaca vani,mi govorimo gonjaju nas hoce nas izmlatiti,policajac mi se pocme u facu smijati i ignorira nas,a upoznat je sa situacijom da smo vise puta bili izmlaćeni meni tlak 300,doslo mi da mu ***** sve po spisku,odem u skolu,velim kako bi,nije proslo 10 minuta kad dolazi momak iz Bijelog polja u skolu,sav krvav,ti isti momci trcali za njiim,uhvate ga i izmalte te mu nos slome,profesor ga odmah u hitnu odveze i policija onda kao nesto slikala ga i kao hoce pokrenuti istragu.

I sad da nesto fino mozes reci policiju,nikad ih nisam posebno mrzio,al dođe mi da im se poserem u usta kad god ih vidim,sile se na jadnim obicnim ljudima,rade s mafijom,jos im fino kazes gonjaju nas,izmlatit ce nas,on ti se smije da im jebo svak majku u pičku,cim imao novaca kupujem pistolj il slicno bez sekunde razmisljanja cu ohladiti nekog ako se opet nađem u ovoj situaciji jer nije prvi put da se to desi,prijatelj mi iz Capljine se ispiso iz skole jer su ga uhvatili,sve zivo polomili i boji se doci u skolu
 
BHT Ovisnik
pa nas u mostaru i sa jos 3 zemlje u svijetu uspoređuju,zbog toga nogomet ne volim,nit idem na utmakmice nit me zanima,samo glavu izgubit,ovako na automoto sceni upoznam raje sa foruma i sire sa raznih mjesta i sa svima sam u dobrom odnosu,nema nikakvih vrijeđanja,a ovo sve iskompleksirani kreteni,smao im huliganstvo u glavi

prosle godine mi je dusa ispala,ostalo nas u skoli samo 15 muski,izasli ispred skole,njih 30-ak sa fantomkama ceka i sa laancima u rukuma ceka na 50-ak m od skole,kod carinskog mosta,profesor prolazi i samo pobjeze u skolu,mi ko posrani ostadosmo,oni za nama,trco pola kilometra sa torbom kao luđak samo da mi je izvuc zivu glavu,jer tad da su nekog uhvatili tesko da bi ziv izasao
 
Član
sranaj se brate desvaju svugdje ne samo kod vas...
protiv toga sam naravno ali to je svakodnevnica sto kod nas sto u svijetu....


neznam sta je u tim balavcima tako, do juce su sisali sisu i sad se osilili....
cole paliju u glavu i deri nedaj na sebe:cool::cool:

a sto se tice policije ....odavno se zna da su S T O K E :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
posalji ti druze text fino srocen na avaz stranicu i slicno, mozda sta bude.. makar nek ih osramote javno-murijake
 
Član
i sam sam bio par puta svjedok i u neku ruku ucesnik takvih nemilih dogadjaja...to treba sve bez obzira ko su i sta su,vasi,nasi,njihovi,sve fino na goli otok pa nek se tamo medjusobno biju...a sto je najgore,niko od takvih ne smije na sake...tebi skola dole u santicevoj?
 
Početnik
ne znam sta bi rekao na ovo....:icon_rolleyes:

zalosno je to da je u mladima tolika mrznja i neljudskost koja je samo se razvila od roditelja degena...:icon_rolleyes:.stvarno zalosno,j*ote kod Vas je to kao rat nemozes izadj vani a da se ne bojis da neki retardirani degen ili vise njih ne napadnu te,...

a sto se fudbala tice to po meni treba definitivno zabranit,nije to za nas,bar ne za ove generacije koima utakmica sluzi samo za organizovane nerede...:icon_rolleyes:
 
nista od avaza i tih glupariuja, cole pravo na TV, kad to osvane na dnevniku i FTV, i OBN i RTRS vidjeces onda frke, ali neka fino neko stisne muda i stane pred kameru (neko od ugrozenih)
 
Član
nisam znao da je takva situacija dole,cudno mi da policija ne rastjeruje kad se grupise dosta ljudi....
j*ote okupi nas se 5 sa autima na parkingu i rastjeraju nas a da pustaju ljude sa fantomkama ne ide mi u glavu.
j*i ga bio na sve jednom rejsu u mostaru i svi se super slazemo,sto se ne skupite vi u skoli i ako ih dodje 30 nek istrci vas 60 sa lancima i poderat ih ko zeceve onako zatecene:lol:....
kakva je situacija vikendima u gradu itd
 
BHT Ovisnik
da,to je među bosnjaci-hrvati

neznam u kojem svijetu zive,umjesto da se svi druzimo,zezamo i sl. kao raja sa foruma njima je samo rat i sl. u glavi,a nisu ni svejsni svog cina,inace prva smjena u mojoj skoli su bosnjaci,druga hrvati, zato do toga jos cesce dođe,a skola nam je taman kod mosta,tako da se to u nas samo događa
zato sam rekao cim skupim novca nabavit pistolj ili slicno kad se stvari neznaju drugcije srediti,ni pet ni šest nego cu pucati da je neznam ni tko ni sta,utakmice situaciju samo pogorsavaju

i da,kad se s autima skupljas,nekoga ne diras tu te tjeraju,kazne naplacaju,a ovako ti se u facu smije,majku im krofnarsku j*em,u gradu nema problema jer nitko ne dođe u grad da pravi belaj,ovo je samo uz granicu bosnjaka i hrvata,a tu mi je skola,prije 2 godine kad su mi izmlatili prijatelja ovi iz skole njih oko 100-150 se skupilo na carinskom,2 su bosnjaka prosla,ni kriva ni duzna,ovi sujednog uhvatili i ubili Boga u njemu,zato bih samo volio jednog od ti huligana koji su bas u tome ucestovali uhvatiti i osakatiti
 
Član
kao prvi krivci tih desavanja su oni sto su odlucili tu neku "nacionalisticku" podjelu smjena. samim tim cinom, podsticu nacionalnu podijeljenost. ko da je juce rat bio, pa tako podijelili smjene... ccccc
 
BHT Ovisnik
a od televizije i toga nema koristi,nakon sto se belaj desi policija nesto glumi pa kao reaguju
 
Iako ovo nema veze sa autima i tuningom nemogu a da ne napisem par stvari....
Ovaj tekst me podsjetio na dane kad sam studirao u mostaru zivio sam u centru 2 i oko 21 h ja i cimer krenuli kod prijatelja na carinu i preko puta hotela ero medju onim drvecem je bilo 30tak ljudi i sumnjivo su djelovali a taj dan je bila neka utakmica ne pratim nogomet pa nisam ni obracao paznju, i kako su mi djelovali sumnjivo mi smo presli na drugu stanu ceste spustili glave i polako planirali preko mosta preci, kad smo se usporedili da njima poceli su bacati kamenje i flase na nas sa desetak metara razdaljine ja i cimer smo poceli bjezati nazad njega su stigli ja sam bio brzi i spasavao zivot sprintajuci nekih 500m i bukvalno uletio nekom tipu u auto i zamolio ga da me odveze u policiju cimer je zavrsio na kirurgiji razbijene glave na vise mjesta i izudaran policija nikog nije uhvatila rekli su nam da je to bila skupina navijaca sirokog koji su cekali autobus sarajeva.
jednostavno na krivom mjstu u krivo vrjeme smo se nasli poznata mi je situacija u mostaru i zalosna treba to nekako rijesiti :icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Početnik
ma jbg zalosno je to ali desava se..ali ja uvijek kazem nas muslimane,srbe i hrvate jedino AUTOSPORT i LOV moze ujedinit jer znam iz iskustva na oba polja...ali drug kad napunis 18 uzmes fino si idozvolu za pistolj izvadis i kupis si kaku pucu i ako krene samo u zrak pa ces vidjet bjezanije..evo ja sad ganjam dozvolu jer nikad se nezzna sta se moze desit;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top