Policajac usljed nedržanja odstojanja udario u ˝mercedes˝

Policajac usljed nedržanja odstojanja udario u ˝mercedes˝

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Usljed nedržanja odstojanja između vozila službenik policije M.N.(42) iz Tuzle upravljajući službenim vozilom ˝renault clio˝(356-J-960) vl. MUP-a TK, skrivio je saobraćajnu nesreću u ponedjeljak oko 15:30 sati u ulici Muhameda Hevaija Uskufija, na raskrsnici kod zgrade Vlade TK u Tuzli, udarivši u automobil ˝mercedes˝(271-J-562) za čijim upravljačem je bila D.R.(44) iz Zvornika.

U ovoj saobraćajnoj nesreći pričinjena je materijalna šteta, nije bilo povrijeđenih. Tokom policijskog uviđaja kojeg su na mjestu događaja obavili službenici policije PS Centar, saobraćaj se na ovoj raskrsnici odvijao otežano.
 
Član
elvis_h je napisao(la):
ona je ovde kriva 100 %...prljavo joj auto i nije dobro vidio stop svjetla :lol::lol::lol:

kad opet pogledas sta je PLASTIKA A STA Metal,,,, kliu karambolka pukla ko petarda a merc stoji na mijestu :D ;) MERCEDES JE MERCEDES;)
 
Član
Dje se nece otezano odvijat saobracaj, dosle 3 patrole ko kineza ih, ja mislio 20 auta se polupalo kad sam vidio koji su
 
Haj sve to, ali zar mogu policijski guzovi i stomacine stati u Clio i Fiestu to mene brine, ovi u Sarajevu jedva u Golfovima izdrze:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top