Pogledajte na kojim pumpama gorivo nije kvalitetno

Pogledajte na kojim pumpama gorivo nije kvalitetno

Legend
INSPEKTORI OBJAVILI “CRNU LISTU”

Selex%20pumpa.JPG



NASLOVNICA » VIJESTI » IZ MINUTE U MINUTU | OBJAVLJENO: 22.02.2013. 15:22 | AUTOR: B. T. INSPEKTORI OBJAVILI “CRNU LISTU”Pogledajte na kojim pumpama gorivo nije kvalitetno“Selex” pumpa u sarajevu: Jedna od benzinskih stanica na kojoj su utvrđene nepravinosti FOTO: ARHIVA
Federalna uprava za inspekcijske poslove objavila je danas spisak privrednih subjekata koji se bave prometovanjem tečnih naftnih derivata kod kojih je u toku vršenja inspekcijskog nadzora FUZIP-a i laboratorijskog ispitivanja od strane akreditovanih laboratorija utvrđeno prometovanje tečnih naftnih derivata koji ne zadovoljavaju propisane standarde kvaliteta.

Na ovim pumpama gorivo ne odgovara standardima: Mustafić Frigo d.o.o. Mostar, Petrol d.d. Ljubuški, Šuma Šped d.o.o. Fojnica, Dim Trade d.o.o. Grude, Martet Tours d.o.o. Sarajevo, Force MMi d.o.o. Jajce, Giva d.o.o. Kiseljak, Circle Internacional d.o.o. Međugorje, Švabo Benz d.o.o. Grude, Circle Internacional d.o.o. Međugorje, Petrol d.d. Ljubuški, Fami Coop d.o.o. Orašje, Zovko d.o.o. Žepče, Sičaja d.o.o. Gornji Vakuf/Uskoplje, Selex d.o.o. Sarajevo, Imzit Comerc d.o.o. Sarajevo, Circle Internacional d.o.o. Međugorje, Buba Commerce d.o.o. Vitez, Barbarić Benz d.o.o. Čitluk, Termoglas d.o.o. Velika Kladuša, Prant d.o.o. Široki Brijeg, Euroagent d.o.o. Maglaj, Sisko Trade d.o.o. Gračanica, Jerry Trade d.o.o. Vitez, Mato-Commerce d.o.o. Kreševo, Švabo Benz d.o.o. Grude, Lešić d.o.o. Odžak, Eskimo S2 d.o.o. Travnik, Dokso d.o.o. Visoko i HR Commerc d.o.o. Sanski Most.

U tabeli je dat detaljan opis utvrđenih nepravilnosti, kao i izrečenih sankcija.

http://www.fuzip.gov.ba/uploaded/odnosisjavnoscu/Spisak.pdf
 
Član
Nigdje Tuzlanskog kantona :icon_rolleyes:, sumnjam da kod nas nisu nasli lose gorivo, prije par mjeseci sam za kosacicu uzimao gorivo na HIFA benzinskoj pumpi, sipao u flasu, dok sam dosao kuci u flasi se odvojila voda od benzina u omjeru 70 % gorivo, 30 % voda :icon_twisted:
 
Član
ovo izgleda sve neke slabije benzinske,jedino mi zapada za oko petrol i zovko.....ima ovde i istine a ima i dosta muljaža........
 
Legend
tictac je napisao(la):
ovo izgleda sve neke slabije benzinske,jedino mi zapada za oko petrol i zovko.....ima ovde i istine a ima i dosta muljaža........

Nije to petrol na koji ti mislis. ;)
 
ma ne valja ni na jednoj...
jedni govore nemoj sipat na OMV a drugi nemoj na INI, a tu kao kvalitetno gorivo :lol::lol:
 
Legend
GreenDevil je napisao(la):
ma ne valja ni na jednoj...
jedni govore nemoj sipat na OMV a drugi nemoj na INI, a tu kao kvalitetno gorivo :lol::lol:

JA cim naspem na INI u Tuzlii upali mi se check engine lampica, u roku od pola sata.

Ni OMW wise nije OMW, dali sam sebe varam ali cini mi se da mi manje trosi odnosno da vise predjem sa gorivom od ovog slovencakog petrola, dok energopetrol i OMW I INU izbjegavam, nekako mi je usput pa cesto naspem na Ex dva lava a sadasnji ahmetpašić, mada znam da su oni medju losijim.
 
Član
ma rece covjek "SPISAK ONIH KOJI NISU DALI NA KAFU " ;)

a ja sipam samo na energopetrolu i zadovoljan sam ... sve ostalo katastrofa
 
Sipam gdje stignem, ista su to sra*a svugdje, mislim da su razlike mizerne.... Na prste jedne ruke mogu se nabrojati pumpe koje sipaju "malo" bolje gorivo u odnosu na ostale... A ovi sto su na spisku ili nisu "podmazali" ili nisu politicki aktivni...
 
Top